MNr | Tid/Bana | Lag | Poäng | | Poäng | Lag |
Tid/bana: |
1 | | Team Spirit | 5 | - | 15 | VTK Lallarna |
Team Spirit | VTK Lallarna |
Tid/bana: Fredag 27 sep 17.00-18.00 Bana 2 |
2 | Fredag 27 sep 17.00-18.00 Bana 2 | Hoffas Måleri | 7 | - | 13 | East Coast |
Hoffas Måleri | East Coast |
Tid/bana: Lördag 28 sep 9.00-10.00 Bana 1 |
3 | Lördag 28 sep 9.00-10.00 Bana 1 | BK Bollstrul | 8 | - | 12 | 1938 |
BK Bollstrul | 1938 |
Tid/bana: Lördag 5 okt 15.30-16.30 Bana 2 |
4 | Lördag 5 okt 15.30-16.30 Bana 2 | Bradley Billberg | 16 | - | 4 | Team BraDa |
Bradley Billberg | Team BraDa |
Tid/bana: Torsdag 24 okt 21.00-22.00 Bana 2 |
5 | Torsdag 24 okt 21.00-22.00 Bana 2 | VTK Lallarna | 16 | - | 4 | East Coast |
VTK Lallarna | East Coast |
Tid/bana: Torsdag 10 okt 19.30-20.30 Bana 2 |
6 | Torsdag 10 okt 19.30-20.30 Bana 2 | 1938 | 7 | - | 13 | Team Spirit |
1938 | Team Spirit |
Tid/bana: Fredag 4 okt 16.30-17.30 Bana 2 |
7 | Fredag 4 okt 16.30-17.30 Bana 2 | Team BraDa | 9 | - | 11 | Hoffas Måleri |
Team BraDa | Hoffas Måleri |
Tid/bana: Lördag 5 okt 13.30-14.30 Bana 2 |
8 | Lördag 5 okt 13.30-14.30 Bana 2 | Bradley Billberg | 5 | - | 15 | BK Bollstrul |
Bradley Billberg | BK Bollstrul |
Tid/bana: Fredag 25 okt 17.00-18.00 Bana 2 |
9 | Fredag 25 okt 17.00-18.00 Bana 2 | 1938 | 5 | - | 15 | VTK Lallarna |
1938 | VTK Lallarna |
Tid/bana: Lördag 12 okt 9.30-10.30 Bana 2 |
10 | Lördag 12 okt 9.30-10.30 Bana 2 | East Coast | 7 | - | 13 | Team BraDa |
East Coast | Team BraDa |
Tid/bana: Fredag 27 sep 18.30-19.30 Bana 1 |
11 | Fredag 27 sep 18.30-19.30 Bana 1 | Team Spirit | 13 | - | 7 | Bradley Billberg |
Team Spirit | Bradley Billberg |
Tid/bana: Lördag 5 okt 12.00-13.00 Bana 1 |
12 | Lördag 5 okt 12.00-13.00 Bana 1 | Hoffas Måleri | 7 | - | 13 | BK Bollstrul |
Hoffas Måleri | BK Bollstrul |
Tid/bana: Lördag 12 okt 19.00-20.00 bana 1 |
13 | Lördag 12 okt 19.00-20.00 bana 1 | VTK Lallarna | 17 | - | 3 | Team BraDa |
VTK Lallarna | Team BraDa |
Tid/bana: Lördag 16 nov 11.00-12.00 Bana 2 |
14 | Lördag 16 nov 11.00-12.00 Bana 2 | Bradley Billberg | 7 | - | 13 | 1938 |
Bradley Billberg | 1938 |
Tid/bana: Lördag 28 sep 10.30-11.30 Bana 2 |
15 | Lördag 28 sep 10.30-11.30 Bana 2 | BK Bollstrul | 8 | - | 12 | East Coast |
BK Bollstrul | East Coast |
Tid/bana: Fredag 4 okt 18.00-19.00 Bana 2 |
16 | Fredag 4 okt 18.00-19.00 Bana 2 | Hoffas Måleri | 2 | - | 18 | Team Spirit |
Hoffas Måleri | Team Spirit |
Tid/bana: Lördag 26 okt 9.00-10.00 Bana 1 |
17 | Lördag 26 okt 9.00-10.00 Bana 1 | Bradley Billberg | 7 | - | 13 | VTK Lallarna |
Bradley Billberg | VTK Lallarna |
Tid/bana: Fredag 18 okt 11.30-12.30 Bana 1 |
18 | Fredag 18 okt 11.30-12.30 Bana 1 | Team BraDa | 1 | - | 19 | BK Bollstrul |
Team BraDa | BK Bollstrul |
Tid/bana: Fredag 15 nov 17.30-18.30 Bana 1 |
19 | Fredag 15 nov 17.30-18.30 Bana 1 | 1938 | 14 | - | 6 | Hoffas Måleri |
1938 | Hoffas Måleri |
Tid/bana: Torsdag 24 okt 19.00-20.00 Bana 2 |
20 | Torsdag 24 okt 19.00-20.00 Bana 2 | East Coast | 6 | - | 14 | Team Spirit |
East Coast | Team Spirit |
Tid/bana: Fredag 25 okt 11.30-12.30 Bana 1 |
21 | Fredag 25 okt 11.30-12.30 Bana 1 | VTK Lallarna | 15 | - | 5 | BK Bollstrul |
VTK Lallarna | BK Bollstrul |
Tid/bana: Torsdag 31 oktober 17.30-18.30 Bana 2 |
22 | Torsdag 31 oktober 17.30-18.30 Bana 2 | Hoffas Måleri | 14 | - | 6 | Bradley Billberg |
Hoffas Måleri | Bradley Billberg |
Tid/bana: Torsdag 17 okt 20.00-21.00 Bana 1 |
23 | Torsdag 17 okt 20.00-21.00 Bana 1 | Team Spirit | 17 | - | 3 | Team BraDa |
Team Spirit | Team BraDa |
Tid/bana: Lördag 28 sep 12.00-13.00 Bana 1 |
24 | Lördag 28 sep 12.00-13.00 Bana 1 | East Coast | 13 | - | 7 | 1938 |
East Coast | 1938 |
Tid/bana: |
25 | | Hoffas Måleri | 4 | - | 16 | VTK Lallarna |
Hoffas Måleri | VTK Lallarna |
Tid/bana: Fredag 8 nov 11.30-12.30 Bana 1 |
26 | Fredag 8 nov 11.30-12.30 Bana 1 | BK Bollstrul | 10 | - | 10 | Team Spirit |
BK Bollstrul | Team Spirit |
Tid/bana: Torsdag 14 nov 18.00-19.00 Bana 2 |
27 | Torsdag 14 nov 18.00-19.00 Bana 2 | Bradley Billberg | 9 | - | 11 | East Coast |
Bradley Billberg | East Coast |
Tid/bana: Lördag 16 nov 10.00-11.00 Bana 2 |
28 | Lördag 16 nov 10.00-11.00 Bana 2 | Team BraDa | 8 | - | 12 | 1938 |
Team BraDa | 1938 |
MNr | Tid/Bana | Lag | Poäng | | Poäng | Lag |
Tid/bana: Lördag 12 okt 11.00-12.00 Bana 1 |
1 | Lördag 12 okt 11.00-12.00 Bana 1 | The Gunners | 14 | - | 6 | 1891 |
The Gunners | 1891 |
Tid/bana: Söndag 27 okt 21.30-22.30 Bana 1 |
2 | Söndag 27 okt 21.30-22.30 Bana 1 | JonTon | 19 | - | 1 | Team Supernova |
JonTon | Team Supernova |
Tid/bana: Lördag 12 okt 15.00-16.00 Bana 1 |
3 | Lördag 12 okt 15.00-16.00 Bana 1 | Roger Ljung | 16 | - | 4 | Svensson Stolt |
Roger Ljung | Svensson Stolt |
Tid/bana: Lördag 12 okt 8.00-9.00 Bana 1 |
4 | Lördag 12 okt 8.00-9.00 Bana 1 | Kulpåvägen | 9 | - | 11 | Padelmania |
Kulpåvägen | Padelmania |
Tid/bana: Söndag 17 nov 21.30-22.30 Bana 1 |
5 | Söndag 17 nov 21.30-22.30 Bana 1 | 1891 | 14 | - | 6 | Team Supernova |
1891 | Team Supernova |
Tid/bana: Lördag 12 okt 13.30-14.30 Bana 2 |
6 | Lördag 12 okt 13.30-14.30 Bana 2 | Svensson Stolt | 2 | - | 18 | The Gunners |
Svensson Stolt | The Gunners |
Tid/bana: Torsdag 10 okt 21.30-22.30 Bana 2 |
7 | Torsdag 10 okt 21.30-22.30 Bana 2 | Padelmania | 0 | - | 20 | JonTon |
Padelmania | JonTon |
Tid/bana: Lördag 28 sep 9.30-10.30 Bana 2 |
8 | Lördag 28 sep 9.30-10.30 Bana 2 | Kulpåvägen | 3 | - | 17 | Roger Ljung |
Kulpåvägen | Roger Ljung |
Tid/bana: Fredag 25 okt 18.00-19.00 Bana 2 |
9 | Fredag 25 okt 18.00-19.00 Bana 2 | Svensson Stolt | 8 | - | 12 | 1891 |
Svensson Stolt | 1891 |
Tid/bana: Lördag 26 okt 8.00-9.00 Bana 1 |
10 | Lördag 26 okt 8.00-9.00 Bana 1 | Team Supernova | 14 | - | 6 | Padelmania |
Team Supernova | Padelmania |
Tid/bana: Lördag 16 nov 9.00-10.00 bana 2 |
11 | Lördag 16 nov 9.00-10.00 bana 2 | The Gunners | 12 | - | 8 | Kulpåvägen |
The Gunners | Kulpåvägen |
Tid/bana: Lördag 5 okt 11.00-12.200 Bana 1 |
12 | Lördag 5 okt 11.00-12.200 Bana 1 | JonTon | 10 | - | 10 | Roger Ljung |
JonTon | Roger Ljung |
Tid/bana: Torsdag 14 nov 20.00-21.00 Bana 1 |
13 | Torsdag 14 nov 20.00-21.00 Bana 1 | 1891 | 16 | - | 4 | Padelmania |
1891 | Padelmania |
Tid/bana: Lördag 16 nov 13.30-14.30 Bana 1 |
14 | Lördag 16 nov 13.30-14.30 Bana 1 | Kulpåvägen | 12 | - | 8 | Svensson Stolt |
Kulpåvägen | Svensson Stolt |
Tid/bana: Lördag 16 nov 8.00-9.00 Bana 1 |
15 | Lördag 16 nov 8.00-9.00 Bana 1 | Roger Ljung | 18 | - | 2 | Team Supernova |
Roger Ljung | Team Supernova |
Tid/bana: Torsdag 17 okt 17.00-18.00 Bana 2 |
16 | Torsdag 17 okt 17.00-18.00 Bana 2 | JonTon | 20 | - | 0 | The Gunners |
JonTon | The Gunners |
Tid/bana: Lördag 9 nov 11.00-12.00 Bana 2 |
17 | Lördag 9 nov 11.00-12.00 Bana 2 | Kulpåvägen | 7 | - | 13 | 1891 |
Kulpåvägen | 1891 |
Tid/bana: Lördag 19 okt 10.00-11.00 Bana 2 |
18 | Lördag 19 okt 10.00-11.00 Bana 2 | Padelmania | 1 | - | 19 | Roger Ljung |
Padelmania | Roger Ljung |
Tid/bana: Fredag 18 okt 16.00-17.00 Bana 1 |
19 | Fredag 18 okt 16.00-17.00 Bana 1 | Svensson Stolt | 0 | - | 20 | JonTon |
Svensson Stolt | JonTon |
Tid/bana: Söndag 10 nov 21.30-22.30 Bana 1 |
20 | Söndag 10 nov 21.30-22.30 Bana 1 | Team Supernova | 8 | - | 12 | The Gunners |
Team Supernova | The Gunners |
Tid/bana: Lördag 23 nov 8.00-9.00 Bana 1 |
21 | Lördag 23 nov 8.00-9.00 Bana 1 | 1891 | 2 | - | 18 | Roger Ljung |
1891 | Roger Ljung |
Tid/bana: Lördag 12 okt 13.00-14.00 Bana 1 |
22 | Lördag 12 okt 13.00-14.00 Bana 1 | JonTon | 20 | - | 0 | Kulpåvägen |
JonTon | Kulpåvägen |
Tid/bana: Lördag 16 nov 10.30-11.30 Bana 1 |
23 | Lördag 16 nov 10.30-11.30 Bana 1 | The Gunners | 17 | - | 3 | Padelmania |
The Gunners | Padelmania |
Tid/bana: Lördag 9 nov 8.00-9.00 Bana 1 |
24 | Lördag 9 nov 8.00-9.00 Bana 1 | Team Supernova | 9 | - | 11 | Svensson Stolt |
Team Supernova | Svensson Stolt |
Tid/bana: Torsdag 10 okt 17.30-18.30 Bana 2 |
25 | Torsdag 10 okt 17.30-18.30 Bana 2 | JonTon | 18 | - | 2 | 1891 |
JonTon | 1891 |
Tid/bana: Torsdag 17 okt 21.00-22.00 Bana 1 |
26 | Torsdag 17 okt 21.00-22.00 Bana 1 | Roger Ljung | 20 | - | 0 | The Gunners |
Roger Ljung | The Gunners |
Tid/bana: Fredag 22 nov 15.00-16.00 Bana 1 |
27 | Fredag 22 nov 15.00-16.00 Bana 1 | Kulpåvägen | 8 | - | 12 | Team Supernova |
Kulpåvägen | Team Supernova |
Tid/bana: Torsdag 7 nov 22.00-23.00 Bana 1 |
28 | Torsdag 7 nov 22.00-23.00 Bana 1 | Padelmania | 7 | - | 13 | Svensson Stolt |
Padelmania | Svensson Stolt |
MNr | Tid/Bana | Lag | Poäng | | Poäng | Lag |
Tid/bana: Måndag 14 okt 21.30-22.30 Bana 1 |
1 | Måndag 14 okt 21.30-22.30 Bana 1 | SMAK by Rautamo | 8 | - | 12 | SB |
SMAK by Rautamo | SB |
Tid/bana: Fredag 27 sep 19.30-20.30 Bana 1 |
2 | Fredag 27 sep 19.30-20.30 Bana 1 | ThörnMilton | 4 | - | 16 | JonMar |
ThörnMilton | JonMar |
Tid/bana: Torsdag 17 okt 17.00-18.00 Bana 1 |
3 | Torsdag 17 okt 17.00-18.00 Bana 1 | De omutbara | 18 | - | 2 | Turistpartisterna |
De omutbara | Turistpartisterna |
Tid/bana: Fredag 27 sep 20.30-21.30 Bana 1 |
4 | Fredag 27 sep 20.30-21.30 Bana 1 | AB Vimmerbyhus | 19 | - | 1 | LättKarlsson |
AB Vimmerbyhus | LättKarlsson |
Tid/bana: Torsdag 3 okt 22.00-23.00 Bana 2 |
5 | Torsdag 3 okt 22.00-23.00 Bana 2 | SB | 6 | - | 14 | JonMar |
SB | JonMar |
Tid/bana: Måndag 14 okt 20.30-21.30 Bana 1 |
6 | Måndag 14 okt 20.30-21.30 Bana 1 | Turistpartisterna | 3 | - | 17 | SMAK by Rautamo |
Turistpartisterna | SMAK by Rautamo |
Tid/bana: Fredag 27 sep 22.00-23.00 Bana 2 |
7 | Fredag 27 sep 22.00-23.00 Bana 2 | LättKarlsson | 1 | - | 19 | ThörnMilton |
LättKarlsson | ThörnMilton |
Tid/bana: Fredag 27 sep 21.30-22.30 Bana 1 |
8 | Fredag 27 sep 21.30-22.30 Bana 1 | AB Vimmerbyhus | 9 | - | 11 | De omutbara |
AB Vimmerbyhus | De omutbara |
Tid/bana: Lördag 12 okt 16.00-17.00 Bana 1 |
9 | Lördag 12 okt 16.00-17.00 Bana 1 | Turistpartisterna | 3 | - | 17 | SB |
Turistpartisterna | SB |
Tid/bana: Lördag 12 okt 16.30-17.30 Bana 2 |
10 | Lördag 12 okt 16.30-17.30 Bana 2 | JonMar | 18 | - | 2 | LättKarlsson |
JonMar | LättKarlsson |
Tid/bana: Måndag 30 sep 21.30-22.30 Bana 1 |
11 | Måndag 30 sep 21.30-22.30 Bana 1 | SMAK by Rautamo | 8 | - | 12 | AB Vimmerbyhus |
SMAK by Rautamo | AB Vimmerbyhus |
Tid/bana: Lördag 12 okt 17.00-18.00 Bana 1 |
12 | Lördag 12 okt 17.00-18.00 Bana 1 | ThörnMilton | 8 | - | 12 | De omutbara |
ThörnMilton | De omutbara |
Tid/bana: Lördag 12 okt 18.00-19.00 Bana 1 |
13 | Lördag 12 okt 18.00-19.00 Bana 1 | SB | 12 | - | 8 | LättKarlsson |
SB | LättKarlsson |
Tid/bana: Lördag 12 okt 17.30-18.30 Bana 2 |
14 | Lördag 12 okt 17.30-18.30 Bana 2 | AB Vimmerbyhus | 15 | - | 5 | Turistpartisterna |
AB Vimmerbyhus | Turistpartisterna |
Tid/bana: Lördag 12 okt 18.30-19.30 Bana 2 |
15 | Lördag 12 okt 18.30-19.30 Bana 2 | De omutbara | 5 | - | 15 | JonMar |
De omutbara | JonMar |
Tid/bana: Söndag 10 nov 21.30-22.30 Bana 2 |
16 | Söndag 10 nov 21.30-22.30 Bana 2 | ThörnMilton | 9 | - | 11 | SMAK by Rautamo |
ThörnMilton | SMAK by Rautamo |
Tid/bana: Torsdag 31 okt 19.30-20.30 Bana 2 |
17 | Torsdag 31 okt 19.30-20.30 Bana 2 | AB Vimmerbyhus | 12 | - | 8 | SB |
AB Vimmerbyhus | SB |
Tid/bana: Torsdag 24 okt 18.00-19.00 Bana 1 |
18 | Torsdag 24 okt 18.00-19.00 Bana 1 | LättKarlsson | 2 | - | 18 | De omutbara |
LättKarlsson | De omutbara |
Tid/bana: Torsdag 21 nov kl 20.00-21.00 Bana 2 |
19 | Torsdag 21 nov kl 20.00-21.00 Bana 2 | Turistpartisterna | 1 | - | 19 | ThörnMilton |
Turistpartisterna | ThörnMilton |
Tid/bana: Måndag 28 okt 21.30-22.30 Bana 1 |
20 | Måndag 28 okt 21.30-22.30 Bana 1 | JonMar | 18 | - | 2 | SMAK by Rautamo |
JonMar | SMAK by Rautamo |
Tid/bana: Torsdag 7 nov 19.00-20.00 Bana 1 |
21 | Torsdag 7 nov 19.00-20.00 Bana 1 | SB | 10 | - | 10 | De omutbara |
SB | De omutbara |
Tid/bana: Måndag 21 okt 21.30-22.30 Bana 1 |
22 | Måndag 21 okt 21.30-22.30 Bana 1 | ThörnMilton | 5 | - | 15 | AB Vimmerbyhus |
ThörnMilton | AB Vimmerbyhus |
Tid/bana: Måndag 4 nov 21.30-22.30 Bana 1 |
23 | Måndag 4 nov 21.30-22.30 Bana 1 | SMAK by Rautamo | 12 | - | 8 | LättKarlsson |
SMAK by Rautamo | LättKarlsson |
Tid/bana: Lördag 26 okt 21.30-22.30 Bana 2 |
24 | Lördag 26 okt 21.30-22.30 Bana 2 | JonMar | 15 | - | 5 | Turistpartisterna |
JonMar | Turistpartisterna |
Tid/bana: Lördag 26 okt 19.30-20.30 Bana 1 |
25 | Lördag 26 okt 19.30-20.30 Bana 1 | ThörnMilton | 11 | - | 9 | SB |
ThörnMilton | SB |
Tid/bana: Måndag 11 nov 21.30-22.30 Bana 1 |
26 | Måndag 11 nov 21.30-22.30 Bana 1 | De omutbara | 17 | - | 3 | SMAK by Rautamo |
De omutbara | SMAK by Rautamo |
Tid/bana: Lördag 16 nov 14.00-15.00 Bana 2 |
27 | Lördag 16 nov 14.00-15.00 Bana 2 | AB Vimmerbyhus | 6 | - | 14 | JonMar |
AB Vimmerbyhus | JonMar |
Tid/bana: Söndag 17 nov 21.30-22.30 Bana 2 |
28 | Söndag 17 nov 21.30-22.30 Bana 2 | LättKarlsson | 8 | - | 12 | Turistpartisterna |
LättKarlsson | Turistpartisterna |
MNr | Tid/Bana | Lag | Poäng | | Poäng | Lag |
Tid/bana: Lördag 28sep 11.30-12.30 Bana 2 |
0 | Lördag 28sep 11.30-12.30 Bana 2 | Team Mjällthugg | 15 | - | 5 | Materialmännen |
Team Mjällthugg | Materialmännen |
Tid/bana: Lördag 5okt18.00-19.00 Bana 1 |
1 | Lördag 5okt18.00-19.00 Bana 1 | Materialmännen | 7 | - | 13 | Team Picken |
Materialmännen | Team Picken |
Tid/bana: Fredag 27sep 16.00-17.00 Bana 2 |
2 | Fredag 27sep 16.00-17.00 Bana 2 | Theo and the pompaddles | 9 | - | 11 | BK Glaskrozz |
Theo and the pompaddles | BK Glaskrozz |
Tid/bana: Torsdag 31 okt 20.30-21.30 Bana 2 |
3 | Torsdag 31 okt 20.30-21.30 Bana 2 | Wienerbroderna | 13 | - | 7 | Kungarna |
Wienerbroderna | Kungarna |
Tid/bana: Lördag 28sep 15.00-16.00 Bana 1 |
4 | Lördag 28sep 15.00-16.00 Bana 1 | Lagavulin | 4 | - | 16 | Hultsfred Knights |
Lagavulin | Hultsfred Knights |
Tid/bana: Torsdag 10 okt 16.30-17.30 Bana 2 |
5 | Torsdag 10 okt 16.30-17.30 Bana 2 | Team Picken | 11 | - | 9 | BK Glaskrozz |
Team Picken | BK Glaskrozz |
Tid/bana: Lördag 28 sep 20.30-21.30 Bana 2 |
6 | Lördag 28 sep 20.30-21.30 Bana 2 | Kungarna | 13 | - | 7 | Materialmännen |
Kungarna | Materialmännen |
Tid/bana: Lördag 12 oktober 12.30-13.30 Bana 2 |
7 | Lördag 12 oktober 12.30-13.30 Bana 2 | Hultsfred Knights | 16 | - | 4 | Theo and the pompaddles |
Hultsfred Knights | Theo and the pompaddles |
Tid/bana: Torsdag 14 nov 21.00-22.00 Bana 2 |
8 | Torsdag 14 nov 21.00-22.00 Bana 2 | Lagavulin | 12 | - | 8 | Wienerbroderna |
Lagavulin | Wienerbroderna |
Tid/bana: Torsdag 3 okt 18.30-19.30 Bana 2 |
9 | Torsdag 3 okt 18.30-19.30 Bana 2 | Kungarna | 9 | - | 11 | Team Picken |
Kungarna | Team Picken |
Tid/bana: Fredag 18 okt 18.00-19.00 Bana 1 |
10 | Fredag 18 okt 18.00-19.00 Bana 1 | BK Glaskrozz | 4 | - | 16 | Hultsfred Knights |
BK Glaskrozz | Hultsfred Knights |
Tid/bana: Torsdag 10 oktober 20.30-21.30 Bana 2 |
11 | Torsdag 10 oktober 20.30-21.30 Bana 2 | Materialmännen | 6 | - | 14 | Lagavulin |
Materialmännen | Lagavulin |
Tid/bana: Fredag 18 okt 21.30-22.30 Bana 1 |
12 | Fredag 18 okt 21.30-22.30 Bana 1 | Theo and the pompaddles | 10 | - | 10 | Wienerbroderna |
Theo and the pompaddles | Wienerbroderna |
Tid/bana: Torsdag 10 okt 21.00-22.00 Bana 1 |
13 | Torsdag 10 okt 21.00-22.00 Bana 1 | Team Picken | 6 | - | 14 | Hultsfred Knights |
Team Picken | Hultsfred Knights |
Tid/bana: Lördag 5 okt 12.00-13.00 Bana 2 |
14 | Lördag 5 okt 12.00-13.00 Bana 2 | Lagavulin | 15 | - | 5 | Kungarna |
Lagavulin | Kungarna |
Tid/bana: Fredag 18 okt 20.30-21.30 Bana 1 |
15 | Fredag 18 okt 20.30-21.30 Bana 1 | Wienerbroderna | 13 | - | 7 | BK Glaskrozz |
Wienerbroderna | BK Glaskrozz |
Tid/bana: Torsdag 17 okt 19.00-20.00 Bana 1 |
16 | Torsdag 17 okt 19.00-20.00 Bana 1 | Theo and the pompaddles | 13 | - | 7 | Materialmännen |
Theo and the pompaddles | Materialmännen |
Tid/bana: Torsdag 24 okt 21.00-22.00 Bana 1 |
17 | Torsdag 24 okt 21.00-22.00 Bana 1 | Lagavulin | 19 | - | 1 | Team Picken |
Lagavulin | Team Picken |
Tid/bana: Torsdag 31 okt 21.30-22.30 Bana 2 |
18 | Torsdag 31 okt 21.30-22.30 Bana 2 | Hultsfred Knights | 11 | - | 9 | Wienerbroderna |
Hultsfred Knights | Wienerbroderna |
Tid/bana: Lördag 2 nov 12.00-13.00 Bana 1 |
19 | Lördag 2 nov 12.00-13.00 Bana 1 | Kungarna | 10 | - | 10 | Theo and the pompaddles |
Kungarna | Theo and the pompaddles |
Tid/bana: Torsdag 14 nov 17.00-18.00 Bana 2 |
20 | Torsdag 14 nov 17.00-18.00 Bana 2 | BK Glaskrozz | 16 | - | 4 | Materialmännen |
BK Glaskrozz | Materialmännen |
Tid/bana: Torsdag 14 nov 22.00-23.00 Bana 2 |
21 | Torsdag 14 nov 22.00-23.00 Bana 2 | Team Picken | 6 | - | 14 | Wienerbroderna |
Team Picken | Wienerbroderna |
Tid/bana: Torsdag 17 okt 21.00-22.00 Bana 2 |
22 | Torsdag 17 okt 21.00-22.00 Bana 2 | Theo and the pompaddles | 4 | - | 16 | Lagavulin |
Theo and the pompaddles | Lagavulin |
Tid/bana: Torsdag 14 nov 21.00-22.00 Bana 1 |
23 | Torsdag 14 nov 21.00-22.00 Bana 1 | Materialmännen | 3 | - | 17 | Hultsfred Knights |
Materialmännen | Hultsfred Knights |
Tid/bana: Lördag 16 nov 18.00-19.00 Bana 2 |
24 | Lördag 16 nov 18.00-19.00 Bana 2 | BK Glaskrozz | 13 | - | 7 | Kungarna |
BK Glaskrozz | Kungarna |
Tid/bana: Torsdag 21 nov 21.00-22.00Bana 2 |
25 | Torsdag 21 nov 21.00-22.00Bana 2 | Theo and the pompaddles | 11 | - | 9 | Team Picken |
Theo and the pompaddles | Team Picken |
Tid/bana: Torsdag 7 nov 21.00-22.00 Bana 1 |
26 | Torsdag 7 nov 21.00-22.00 Bana 1 | Wienerbroderna | 19 | - | 1 | Materialmännen |
Wienerbroderna | Materialmännen |
Tid/bana: Torsdag 14 nov 19.00-20.00 Bana 2 |
27 | Torsdag 14 nov 19.00-20.00 Bana 2 | Lagavulin | 14 | - | 6 | BK Glaskrozz |
Lagavulin | BK Glaskrozz |
Tid/bana: Lördag 16 nov 16.30-17.30 Bana 1 |
28 | Lördag 16 nov 16.30-17.30 Bana 1 | Hultsfred Knights | 18 | - | 2 | Kungarna |
Hultsfred Knights | Kungarna |
Tid/bana: Torsdag 3 okt 17.30-18.30 Bana 2 |
29 | Torsdag 3 okt 17.30-18.30 Bana 2 | Team Picken | 7 | - | 13 | Team Mjällthugg |
Team Picken | Team Mjällthugg |
Tid/bana: Lördag 19 okt 15.00-16.00 Bana 1 |
30 | Lördag 19 okt 15.00-16.00 Bana 1 | Team Mjällthugg | 9 | - | 11 | BK Glaskrozz |
Team Mjällthugg | BK Glaskrozz |
Tid/bana: Lördag 5 okt 11.00-12.00 Bana 2 |
31 | Lördag 5 okt 11.00-12.00 Bana 2 | Kungarna | 9 | - | 11 | Team Mjällthugg |
Kungarna | Team Mjällthugg |
Tid/bana: Fredag 11 okt 21.30-22.30 Bana 2 |
32 | Fredag 11 okt 21.30-22.30 Bana 2 | Team Mjällthugg | 2 | - | 18 | Hultsfred Knights |
Team Mjällthugg | Hultsfred Knights |
Tid/bana: Torsdag 7 nov 19.00-20.00 Bana 2 |
33 | Torsdag 7 nov 19.00-20.00 Bana 2 | Lagavulin | 12 | - | 8 | Team Mjällthugg |
Lagavulin | Team Mjällthugg |
Tid/bana: Torsdag 21 nov 21.00-22.00 Bana 1 |
34 | Torsdag 21 nov 21.00-22.00 Bana 1 | Team Mjällthugg | 7 | - | 13 | Wienerbroderna |
Team Mjällthugg | Wienerbroderna |
Tid/bana: Torsdag 14 nov 18.00-19.00 Bana 1 |
36 | Torsdag 14 nov 18.00-19.00 Bana 1 | Theo and the pompaddles | 5 | - | 15 | Team Mjällthugg |
Theo and the pompaddles | Team Mjällthugg |
Teckenförklaring.
= Förlorade Matcher.