Barnes Open

Grupp 1

Spelform: Ligaspel.
MNrTid/Bana Lag Lag
Tid/bana: 20 jan 12-00-12.40 Centercourt
120 jan 12-00-12.40 CentercourtPatrik L2

0

-

2

Adam S
Patrick RSimon S
Tid/bana: 20 jan 12.40-13.20 Centercourt
220 jan 12.40-13.20 CentercourtThomas P

2

-

0

Jonas S
Christopher SPontus S
Tid/bana: 20 jan 13.20-14.00 Centercourt
320 jan 13.20-14.00 CentercourtTomas B

2

-

0

Martin D
Andreas SPatrik L
Tid/bana: 27 jan 12.00.12.40
427 jan 12.00.12.40Magnus Ö

2

-

0

Anders G
Mats LMichael N
Tid/bana: 27 jan 12.40-13.20
527 jan 12.40-13.20 Peder G

2

-

0

Hans O
Peter BPeter N
Tid/bana: 27 jan 13.20-14.00
627 jan 13.20-14.00Adam S

0

-

2

Carl B
Simon STore B
Tid/bana: 2 feb 08.00-08.40
72 feb 08.00-08.40Jonas S

2

-

0

Adam S
Pontus SSimon S
Tid/bana: 2 feb 08.40-09.20
82 feb 08.40-09.20Anders G

2

-

0

Thomas P
Michael NChristopher S
Tid/bana: 12 maj 12.00-12.40
912 maj 12.00-12.40Hans O

0

-

2

Tomas B
Peter NAndreas S
Tid/bana: 10 feb 12.00-12.40
1010 feb 12.00-12.40Peder G

2

-

0

Magnus Ö
Peter BMats L
Tid/bana: 10 feb 12.40-13.20
1110 feb 12.40-13.20Jonas S

2

-

0

Patrik L2
Pontus SPatrick R
Tid/bana: 10 feb 13.20-14.00
1210 feb 13.20-14.00Carl B

2

-

0

Martin D
Tore BPatrik L
Tid/bana: 3 mars 11.00-11.45
133 mars 11.00-11.45Patrik L2

0

-

2

Anders G
Patrick RMichael N
Tid/bana: 3 mars 11.45-12.30
143 mars 11.45-12.30Thomas P

2

-

0

Peder G
Christopher SPeter B
Tid/bana: 3 mars 12.30-13.15
153 mars 12.30-13.15Tomas B

0

-

2

Magnus Ö
Andreas SMats L
Tid/bana: 3 mars 13.15-14.00
163 mars 13.15-14.00Adam S

2

-

0

Martin D
Simon SPatrik L
Tid/bana: 10 mars 9.30-10.30
1710 mars 9.30-10.30Anders G

0

-

2

Jonas S
Michael NPontus S
Tid/bana: 25 maj 11.00-11.40
1825 maj 11.00-11.40Hans O

0

-

2

Carl B
Peter NTore B
Tid/bana: 10 mars 12.40-13.20
1910 mars 12.40-13.20Peder G

2

-

0

Patrik L2
Peter BPatrick R
Tid/bana: 19 maj
2019 majTomas B

0

-

2

Thomas P
Andreas SChristopher S
Tid/bana: 5 maj 13.20-14.00
215 maj 13.20-14.00Anders G

2

-

0

Adam S
Michael NSimon S
Tid/bana: 25 maj 12.20-13.00
2225 maj 12.20-13.00Martin D

2

-

0

Hans O
Patrik LPeter N
Tid/bana: 17 mars
2317 marsJonas S

2

-

0

Peder G
Pontus SPeter B
Tid/bana: 17 mars
2417 marsCarl B

2

-

0

Magnus Ö
Tore BMats L
Tid/bana: 24 mars 12.00-12.40
2524 mars 12.00-12.40Patrik L2

0

-

2

Tomas B
Patrick RAndreas S
Tid/bana: 24 mars 12.40-13.20
2624 mars 12.40-13.20Adam S

2

-

0

Hans O
Simon SPeter N
Tid/bana: 24 mars 13.20-14.00
2724 mars 13.20-14.00Peder G

2

-

0

Anders G
Peter BMichael N
Tid/bana: 24 mars 15.00-16.00
2824 mars 15.00-16.00Magnus Ö

0

-

2

Martin D
Mats LPatrik L
Tid/bana: 31 mars 12.00-12.45
2931 mars 12.00-12.45Tomas B

0

-

2

Jonas S
Andreas SPontus S
Tid/bana: 31 mars 12.45-13.30
3031 mars 12.45-13.30Thomas P

0

-

2

Carl B
Christopher STore B
Tid/bana: 31 mars 13.30-14.15
3131 mars 13.30-14.15Peder G

0

-

2

Adam S
Peter BSimon S
Tid/bana: 31 mars 14.15 - 15.00
3231 mars 14.15 - 15.00Hans O

0

-

2

Magnus Ö
Peter NMats L
Tid/bana: 7 april 12.00-12.45
337 april 12.00-12.45Anders G

0

-

2

Tomas B
Michael NAndreas S
Tid/bana: 7 april 12.45-13.30
347 april 12.45-13.30Magnus Ö

1

-

1

Patrik L2
Mats LPatrick R
Tid/bana: 7 april 13.30-14.15
357 april 13.30-14.15Tomas B

1

-

1

Adam S
Andreas SSimon S
Tid/bana: 7 april 14.15-15.00
367 april 14.15-15.00Adam S

2

-

0

Magnus Ö
Simon SMats L
Tid/bana: 14 april 12.00-13.00
3714 april 12.00-13.00Tomas B

0

-

2

Peder G
Andreas SPeter B
Tid/bana: 14 april 13.00-14.00
3814 april 13.00-14.00Thomas P

2

-

0

Hans O
Christopher SPeter N
Tid/bana: 14 april 14.00-15.00
3914 april 14.00-15.00Patrik L2

0

-

2

Martin D
Patrick RPatrik L
Tid/bana: 12 maj 12.40-13.20
4012 maj 12.40-13.20Carl B

2

-

0

Jonas S
Tore BPontus S
Tid/bana: 5 maj 12.00-12.40
415 maj 12.00-12.40Carl B

2

-

0

Patrik L2
Tore BPatrick R
Tid/bana: 5 maj 12.40-13.20
425 maj 12.40-13.20Magnus Ö

0

-

2

Thomas P
Mats LChristopher S
Tid/bana: 26 maj 11.00-11.40
4326 maj 11.00-11.40Hans O

2

-

0

Patrik L2
Peter NPatrick R
Tid/bana: 5 maj 12.40-13.20
445 maj 12.40-13.20Anders G

0

-

2

Carl B
Michael NTore B
Tid/bana: 12 maj 12.00-12.40
4512 maj 12.00-12.40Martin D

0

-

2

Jonas S
Patrik LPontus S
Tid/bana: 5 maj 12.00-12.40
465 maj 12.00-12.40Adam S

2

-

0

Thomas P
Simon SChristopher S
Tid/bana: 12 maj 12.40-13.20
4712 maj 12.40-13.20Martin D

0

-

2

Thomas P
Patrik LChristopher S
Tid/bana: 12 maj 13.20-14.00
4812 maj 13.20-14.00Carl B

2

-

0

Peder G
Tore BPeter B
Tid/bana: 26 maj 11.40-12.20
4926 maj 11.40-12.20Jonas S

2

-

0

Hans O
Pontus SPeter N
Tid/bana: 19 maj
5019 majMartin D

0

-

2

Anders G
Patrik LMichael N
Tid/bana: 19 maj
5119 majThomas P

2

-

0

Patrik L2
Christopher SPatrick R
Tid/bana: 25 maj 11.40-12.20
5225 maj 11.40-12.20Tomas B

0

-

2

Carl B
Andreas STore B
Tid/bana: 19 maj
5319 majMagnus Ö

0

-

2

Jonas S
Mats LPontus S
Tid/bana: 26 maj 11.00-12.00
5426 maj 11.00-12.00Peder G

0

-

2

Martin D
Peter BPatrik L
Tid/bana: 26 maj 12.20-13.00
5526 maj 12.20-13.00Hans O

0

-

2

Anders G
Peter NMichael N


Namn SMVMOMFM Poäng
1Carl B/ Tore B10100020
2Jonas S/ Pontus S1080216
3Thomas P/ Christopher S1070314
4Adam S/ Simon S1061313
5Anders G/ Michael N1050510
6Peder G/ Peter B1050510
7Tomas B/ Andreas S104159
8Martin D/ Patrik L104068
9Magnus Ö/ Mats L103167
10Hans O/ Peter N101092
11Patrik L2/ Patrick R100191




Teckenförklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= Förlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se


Cupnr:673(2019-01-09/). Cupen arkiverad: 19-07-01 11:07:54.
Spelschema, tabell och resultat. - PadelCup.se