Mixpadel

Group 1

MNrTime/ Court TeamPoints PointsTeam
Time/court: AUDI
1AUDIAnna Calan

10

-

11

Camilla Berglund
Roberto MonteroPatrik Berglund
Time/court: GBJ
2GBJEmanuel Rinaldo Miller

12

-

9

Terese Mauritsson
MillerMauritsson
Time/court: AKEA
3AKEACaroline Olsson

12

-

9

Alexander Johansson
OlssonJohansson
Time/court: DS-SMITH
4DS-SMITHJari Oksanen

9

-

12

Monica Josefsson
Line FredheimEmil Sandal
Time/court: AUDI
5AUDICamilla Berglund

15

-

6

Terese Mauritsson
Patrik BerglundMauritsson
Time/court: GBJ
6GBJAlexander Johansson

6

-

15

Anna Calan
JohanssonRoberto Montero
Time/court: AKEA
7AKEAMonica Josefsson

16

-

5

Emanuel Rinaldo Miller
Emil SandalMiller
Time/court: DS-SMITH
8DS-SMITHJari Oksanen

4

-

17

Caroline Olsson
Line FredheimOlsson
Time/court: AUDI
9AUDIAlexander Johansson

12

-

9

Camilla Berglund
JohanssonPatrik Berglund
Time/court: GBJ
10GBJTerese Mauritsson

3

-

18

Monica Josefsson
MauritssonEmil Sandal
Time/court: AKEA
11AKEAAnna Calan

14

-

7

Jari Oksanen
Roberto MonteroLine Fredheim
Time/court: DS-SMITH
12DS-SMITHEmanuel Rinaldo Miller

5

-

16

Caroline Olsson
MillerOlsson
Time/court: AUDI
13AUDICamilla Berglund

12

-

9

Monica Josefsson
Patrik BerglundEmil Sandal
Time/court: GBJ
14GBJJari Oksanen

10

-

11

Alexander Johansson
Line FredheimJohansson
Time/court: AKEA
15AKEACaroline Olsson

15

-

6

Terese Mauritsson
OlssonMauritsson
Time/court: DS-SMITH
16DS-SMITHEmanuel Rinaldo Miller

3

-

18

Anna Calan
MillerRoberto Montero
Time/court: AUDI
17AUDIJari Oksanen

10

-

11

Camilla Berglund
Line FredheimPatrik Berglund
Time/court: GBJ
18GBJMonica Josefsson

0

-

0

Caroline Olsson
Emil SandalOlsson
Time/court: AKEA
19AKEAAlexander Johansson

5

-

16

Emanuel Rinaldo Miller
JohanssonMiller
Time/court: DS-SMITH
20DS-SMITHTerese Mauritsson

6

-

15

Anna Calan
MauritssonRoberto Montero
Time/court: AUDI
21AUDICamilla Berglund

12

-

9

Caroline Olsson
Patrik BerglundOlsson
Time/court: GBJ
22GBJEmanuel Rinaldo Miller

13

-

8

Jari Oksanen
MillerLine Fredheim
Time/court: AKEA
23AKEAAnna Calan

8

-

13

Monica Josefsson
Roberto MonteroEmil Sandal
Time/court: DS-SMITH
24DS-SMITHTerese Mauritsson

8

-

13

Alexander Johansson
MauritssonJohansson
Time/court: AUDI
25AUDIEmanuel Rinaldo Miller

11

-

10

Camilla Berglund
MillerPatrik Berglund
Time/court: GBJ
26GBJCaroline Olsson

13

-

8

Anna Calan
OlssonRoberto Montero
Time/court: AKEA
27AKEAJari Oksanen

12

-

9

Terese Mauritsson
Line FredheimMauritsson
Time/court: DS-SMITH
28DS-SMITHMonica Josefsson

16

-

5

Alexander Johansson
Emil SandalJohansson


Name PWDL Points
1Anna Calan/ Roberto Montero740388
2Monica Josefsson/ Emil Sandal650184
3Caroline Olsson/ Olsson650182
4Camilla Berglund/ Patrik Berglund750280
5Emanuel Rinaldo Miller/ Miller740365
6Alexander Johansson/ Johansson730461
7Jari Oksanen/ Line Fredheim710660
8Terese Mauritsson/ Mauritsson700747

Information

Grundspel med 5 styck 1 sets matcher där vinst ger 1 poäng.
Slutspel, placeringsmatcher till full tid. De som leder då klockan slår 15.00 har vunnit



P = Played W= Won D= Drawn L= Lost





This is the english resultpage of PadelCup.se

Resultatsida på svenska.