Lördagspadel Divisionspel

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana:
0Olof

1

-

3

Christer
LennartJens
Tid/bana:
0Andreas

1

-

3

Klas
Henrik MLars V
Tid/bana:
0Klas

1

-

3

Jens
Henrik MAndreas
Tid/bana:
0Lennart

3

-

1

Lars V
ChristerOlof
Tid/bana:
0Olof

1

-

3

Lars V
ChristerAndreas
Tid/bana:
0Henrik M

1

-

3

Jens
LennartKlas
Tid/bana:
0Olof

1

-

3

Andreas
JensLennart
Tid/bana:
0Klas

1

-

3

Lars V
ChristerHenrik M



Namn SMVMOMFM Poäng
1Jens430110
2Andreas430110
3Lars V430110
4Lennart42028
5Christer42028
6Klas42028
7Henrik M41036
8Olof40044



Grupp 2

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana:
0Bengt

0

-

0

Jörgen
JanJohan S
Tid/bana:
0Karl-Johan

0

-

0

Magnus E
Lars SMartin
Tid/bana:
0Bengt

3

-

1

Jörgen
MartinMagnus E
Tid/bana:
0Lars S

1

-

3

Karl-Johan
Johan SJan
Tid/bana:
0Bengt

3

-

1

Jan
JörgenJohan S
Tid/bana:
0Karl-Johan

1

-

3

Magnus E
MartinLars S
Tid/bana:
0Jörgen

3

-

1

Johan S
MartinJan
Tid/bana:
0Bengt

3

-

1

Karl-Johan
Lars SMagnus E



Namn SMVMOMFM Poäng
1Bengt33009
2Jörgen32017
3Lars S32017
4Martin32017
5Jan31025
6Karl-Johan31025
7Magnus E31025
8Johan S30033



Grupp 3

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana:
1Bengt3

13

-

11

Johanna3
Pernilla3Therese3
Tid/bana:
2Magnus3

16

-

8

Ante3
Anders3Mia3
Tid/bana:
3Therese3

16

-

8

Mia3
Bengt3Magnus3
Tid/bana:
4Ante3

7

-

17

Pernilla3
Anders3Johanna3
Tid/bana:
5Mia3

14

-

10

Ante3
Bengt3Pernilla3
Tid/bana:
6Therese3

12

-

12

Johanna3
Magnus3Anders3
Tid/bana:
7Johanna3

14

-

10

Pernilla3
Magnus3Mia3
Tid/bana:
8Anders3

13

-

11

Ante3
Therese3Bengt3
Tid/bana:
9Pernilla3

19

-

5

Mia3
Therese3Anders3
Tid/bana:
10Johanna3

14

-

10

Magnus3
Bengt3Ante3
Tid/bana:
11Magnus3

8

-

16

Therese3
Pernilla3Ante3
Tid/bana:
12Mia3

10

-

14

Bengt3
Johanna3Anders3
Tid/bana:
13Therese3

16

-

8

Johanna3
Mia3Ante3
Tid/bana:
14Magnus3

8

-

16

Pernilla3
Bengt3Anders3



Namn SMVMOMFM Poäng
1Therese37511103
2Pernilla3740393
3Bengt3750290
4Johanna3731386
5Anders3741283
6Magnus3721476
7Mia3720571
8Ante3710670



Grupp 4

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana:
0Olof4

3

-

5

Bengt4
Christer4Lennart4
Tid/bana:
0Jens4

5

-

2

Henrik m4
Jörgen4Jan4
Tid/bana:
0Klas4

9

-

3

Magnus4
Larsv4Martin4
Tid/bana:
0Christer4

5

-

5

Martin4
Bengt4Henrik m4
Tid/bana:
0Olof4

5

-

6

Jens4
Larsv4Lennart4
Tid/bana:
0Magnus4

7

-

6

Jörgen4
Klas4Jan4
Tid/bana:
0Bengt4

4

-

3

Olof4
Jörgen4Magnus4
Tid/bana:
0Lennart4

3

-

0

Larsv4
Christer4Klas4
Tid/bana:
0Martin4

7

-

2

Magnus4
Jens4Jan4
Tid/bana:
0Lennart4

8

-

3

Klas4
Henrik m4Christer4
Tid/bana:
0Bengt4

6

-

2

Jens4
Larsv4Jan4
Tid/bana:
0Martin4

3

-

6

Magnus4
Jörgen4Olof4



Namn SMVMOMFM Poäng
1Lennart4440022
2Magnus4520321
3Bengt4431020
4Jens4430120
5Larsv4420220
6Klas4420219
7Jörgen4420218
8Martin4411218
9Olof4410317
10Henrik m4311115
11Christer4411214
12Jan4400412



Grupp 5

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana:
1Mathias5

0

-

0

MagnusP5
MagnusE5Martin5
Tid/bana:
2Olof5

0

-

0

Klas5
Bengt5Lars5
Tid/bana:
3Lars5

0

-

0

Olof5
MagnusP5MagnusE5
Tid/bana:
4Bengt5

0

-

0

Klas5
Mathias5Martin5
Tid/bana:
5MagnusP5

0

-

0

Martin5
Klas5Lars5
Tid/bana:
6Mathias5

0

-

0

MagnusE5
Olof5Bengt5
Tid/bana:
7Olof5

0

-

0

Mathias5
Lars5Martin5
Tid/bana:
8Klas5

0

-

0

MagnusP5
Bengt5MagnusE5
Tid/bana:
9MagnusP5

0

-

0

Lars5
Mathias5Bengt5
Tid/bana:
10MagnusE5

0

-

0

Olof5
Martin5Klas5
Tid/bana:
11Mathias5

0

-

0

MagnusP5
Klas5Olof5
Tid/bana:
12Lars5

0

-

0

Martin5
MagnusE5Bengt5
Tid/bana:
13Klas5

0

-

0

Lars5
MagnusE5Mathias5
Tid/bana:
14Olof5

0

-

0

Bengt5
Martin5MagnusP5



Namn SMVMOMFM Poäng
1Bengt50
2Olof50
3Mathias50
4Klas50
5Lars50
6MagnusE50
7MagnusP50
8Martin50




Teckenförklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= Förlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.