Lördagspadel

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana:
1Jonathan P

7

-

17

Johan Ek
Mathias LDennis P
Tid/bana:
2Johan Maxe

11

-

13

Mikael Å
Jasmine DLars S
Tid/bana:
3Jessica R

11

-

13

Marcus T
Lina WAnders P
Tid/bana:
4Carola W

14

-

10

Åas E
Andreas PEmma K
Tid/bana:
5Johan Ek

10

-

14

Lina W
Jessica RDennis P
Tid/bana:
6Lars S

15

-

9

Mikael Å
Carola WAndreas P
Tid/bana:
7Emma K

13

-

11

Jasmine D
Johan MaxeÅas E
Tid/bana:
8Marcus T

17

-

7

Jonathan P
Mathias LAnders P
Tid/bana:
9Emma K

14

-

10

Johan Maxe
Marcus TMathias L
Tid/bana:
10Jonathan P

14

-

10

Anders P
Jasmine DÅas E
Tid/bana:
11Carola W

13

-

11

Dennis P
Lina WLars S
Tid/bana:
12Johan Ek

8

-

16

Andreas P
Mikael ÅJessica R
Tid/bana:
13Andreas P

11

-

13

Jessica R
Emma KMarcus T
Tid/bana:
14Jonathan P

12

-

12

Lars S
Dennis PJasmine D
Tid/bana:
15Johan Ek

12

-

12

Johan Maxe
Mathias LMikael Å
Tid/bana:
16Lina W

19

-

5

Åas E
Anders PCarola W
Tid/bana:
17Åas E

8

-

16

Mikael Å
Johan MaxeCarola W
Tid/bana:
18Anders P

9

-

15

Lina W
Mathias LJohan Ek
Tid/bana:
19Andreas P

13

-

11

Jasmine D
Lars SEmma K
Tid/bana:
20Jonathan P

9

-

15

Jessica R
Marcus TDennis P
Tid/bana:
21Johan Maxe

11

-

13

Jonathan P
Marcus TÅas E
Tid/bana:
22Johan Ek

8

-

16

Lars S
Andreas PLina W
Tid/bana:
23Dennis P

10

-

14

Mikael Å
Carola WJessica R
Tid/bana:
24Jasmine D

8

-

16

Mathias L
Anders PEmma K
Tid/bana:
25Emma K

8

-

16

Mathias L
Jessica RMikael Å
Tid/bana:
26Carola W

7

-

17

Jasmine D
Anders PDennis P
Tid/bana:
27Jonathan P

15

-

9

Lina W
Lars SÅas E
Tid/bana:
28Johan Ek

17

-

7

Marcus T
Johan MaxeAndreas P
Tid/bana:
29Jasmine D

9

-

15

Dennis P
Andreas PMarcus T
Tid/bana:
30Åas E

14

-

10

Mathias L
Mikael ÅLina W
Tid/bana:
31Johan Ek

12

-

12

Carola W
Anders PJohan Maxe
Tid/bana:
32Lars S

8

-

16

Jessica R
Emma KJonathan P
Tid/bana:
33Johan Maxe

13

-

11

Carola W
Jonathan PJessica R
Tid/bana:
34Emma K

12

-

12

Lars S
Anders PJohan Ek
Tid/bana:
35Marcus T

9

-

15

Mikael Å
Åas EDennis P
Tid/bana:
36Mathias L

8

-

16

Andreas P
Jasmine DLina W
Tid/bana:
37Jessica R

14

-

10

Carola W
Mathias LJasmine D
Tid/bana:
38Lars S

11

-

13

Marcus T
Åas EJohan Ek
Tid/bana:
39Lina W

15

-

9

Johan Maxe
Jonathan PAndreas P
Tid/bana:
40Mikael Å

10

-

14

Anders P
Emma KDennis P
Tid/bana:
41Johan Maxe

16

-

8

Andreas P
Anders PDennis P
Tid/bana:
42Jonathan P

11

-

13

Mikael Å
Emma KLina W
Tid/bana:
43Mathias L

10

-

14

Lars S
Åas EJessica R
Tid/bana:
44Johan Ek

12

-

12

Jasmine D
Carola WMarcus T
Tid/bana:
45Johan Maxe

11

-

13

Lars S
Jessica RAnders P
Tid/bana:
46Marcus T

7

-

17

Jasmine D
Mikael ÅLina W
Tid/bana:
47Johan Ek

11

-

13

Jonathan P
Emma KCarola W
Tid/bana:
48Åas E

14

-

10

Andreas P
Dennis PMathias L
Tid/bana:
49Andreas P

16

-

8

Carola W
Jonathan PMathias L
Tid/bana:
50Åas E

12

-

12

Dennis P
Johan EkEmma K
Tid/bana:
51Jasmine D

9

-

15

Johan Maxe
Jessica RLina W
Tid/bana:
52Anders P

9

-

15

Marcus T
Mikael ÅLars S
Tid/bana:
53Anders P

9

-

15

Mikael Å
Andreas PJonathan P
Tid/bana:
54Jessica R

10

-

14

Jasmine D
Åas EJohan Ek
Tid/bana:
55Lars S

15

-

9

Carola W
Mathias LMarcus T
Tid/bana:
56Johan Maxe

14

-

10

Emma K
Dennis PLina W
Tid/bana:
57Lars S

0

-

0

Mathias L
Johan MaxeDennis P
Tid/bana:
58Carola W

0

-

0

Marcus T
Emma KLina W
Tid/bana:
59Anders P

0

-

0

Åas E
Jessica RAndreas P
Tid/bana:
60Johan Ek

0

-

0

Mikael Å
Jonathan PJasmine D



Namn SMVMOMFM Poäng
1Lina W141004193
2Dennis P14923188
3Lars S14923183
4Jonathan P14914176
5Johan Ek14554173
6Jessica R14707172
7Johan Maxe14626172
8Mikael Å14815171
9Marcus T14716164
10Jasmine D14428163
11Mathias L14518162
12Anders P14527158
13Emma K14329157
14Carola W14527155
15Andreas P14509155
16Åas E143110146



Grupp 2

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana:
1Miguel

0

-

0

Walle
LuciaTess
Tid/bana:
2Miriam C

0

-

0

Gustav F
MaggieJosé
Tid/bana:
3Jakob

0

-

0

Ironia
Diego Elian
Tid/bana:
4Tess

0

-

0

Ironia
ElianMaggie
Tid/bana:
5Diego

0

-

0

Jakob
LuciaWalle
Tid/bana:
6José

0

-

0

Miriam C
MiguelGustav F
Tid/bana:
7Miriam C

0

-

0

Diego
LuciaMiguel
Tid/bana:
8Gustav F

0

-

0

Ironia
ElianTess
Tid/bana:
9Walle

0

-

0

Jakob
MaggieJosé
Tid/bana:
10José

0

-

0

Tess
WalleJakob
Tid/bana:
11Miguel

0

-

0

Diego
MaggieElian
Tid/bana:
12Miriam C

0

-

0

Gustav F
IroniaLucia
Tid/bana:
13Lucia

0

-

0

Maggie
Jakob Gustav F
Tid/bana:
14Ironia

0

-

0

Miriam C
WalleTess
Tid/bana:
15Diego

0

-

0

Miguel
JoséElian
Tid/bana:
16Ironia

0

-

0

Walle
JoséMiguel
Tid/bana:
17Lucia

0

-

0

Gustav F
ElianJakob
Tid/bana:
18Tess

0

-

0

Miriam C
MaggieDiego
Tid/bana:
19Miriam C

0

-

0

Tess
Jakob Diego
Tid/bana:
20José

0

-

0

Ironia
MaggieLucia
Tid/bana:
21Gustav F

0

-

0

Walle
MiguelElian
Tid/bana:
22Maggie

0

-

0

Walle
ElianMiriam C
Tid/bana:
23Gustav F

0

-

0

Jakob
TessMiguel
Tid/bana:
24Ironia

0

-

0

José
Diego Lucia
Tid/bana:
25Tess

0

-

0

Gustav F
JoséDiego
Tid/bana:
26Walle

0

-

0

Miriam C
LuciaElian
Tid/bana:
27Jakob

0

-

0

Ironia
MaggieMiguel
Tid/bana:
28Jakob

0

-

0

Miriam C
IroniaMiguel
Tid/bana:
29Diego

0

-

0

Gustav F
MaggieWalle
Tid/bana:
30José

0

-

0

Tess
ElianLucia
Tid/bana:
31Lucia

0

-

0

Tess
MaggieMiguel
Tid/bana:
32Jakob

0

-

0

Miriam C
ElianJosé
Tid/bana:
33Gustav F

0

-

0

Diego
IroniaWalle



Namn SMVMOMFM Poäng
1Miriam C00000
2Gustav F00000
3Jakob 00000
4Ironia00000
5Tess00000
6Diego 00000
7Walle00000
8José00000
9Lucia00000
10Miguel00000
11Elian00000
12Maggie00000




Teckenförklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= Förlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.