Ekeby-Almby Padelcup

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana: PORSCHE CENTER
1PORSCHE CENTERFjäll

12

-

12

Hjertstrand
EricssonAhlin
Tid/bana: REKLAMPROFFSEN
2REKLAMPROFFSENAndersson

7

-

17

Mårtensson
JanssonEdström
Tid/bana: ECA EL
3ECA ELTatarevic

15

-

9

Junggren
GerzicRönnqvist
Tid/bana: PORSCHE CENTER
4PORSCHE CENTERRönnqvist

10

-

14

Jansson
AhlinJunggren
Tid/bana: REKLAMPROFFSEN
5REKLAMPROFFSENGerzic

4

-

20

Tatarevic
EricssonHjertstrand
Tid/bana: ECA EL
6ECA ELEdström

5

-

19

Andersson
FjällMårtensson
Tid/bana: PORSCHE CENTER
7PORSCHE CENTERAndersson

20

-

4

Gerzic
EricssonFjäll
Tid/bana: REKLAMPROFFSEN
8REKLAMPROFFSENMårtensson

12

-

12

Junggren
RönnqvistAhlin
Tid/bana: ECA EL
9ECA ELHjertstrand

8

-

16

Tatarevic
JanssonEdström
Tid/bana: PORSCHE CENTER
10PORSCHE CENTEREdström

20

-

4

Ahlin
HjertstrandTatarevic
Tid/bana: REKLAMPROFFSEN
11REKLAMPROFFSENFjäll

4

-

20

Gerzic
JanssonRönnqvist
Tid/bana: ECA EL
12ECA ELAndersson

11

-

13

Mårtensson
JunggrenEricsson
Tid/bana: PORSCHE CENTER
13PORSCHE CENTERTatarevic

15

-

9

Mårtensson
EricssonJansson
Tid/bana: REKLAMPROFFSEN
14REKLAMPROFFSENJunggren

19

-

5

Andersson
HjertstrandAhlin
Tid/bana: ECA EL
15ECA ELGerzic

19

-

5

Fjäll
EdströmRönnqvist
Tid/bana: PORSCHE CENTER
16PORSCHE CENTERJunggren

13

-

11

Hjertstrand
EdströmFjäll
Tid/bana: REKLAMPROFFSEN
17REKLAMPROFFSENEricsson

11

-

13

Mårtensson
RönnqvistTatarevic
Tid/bana: ECA EL
18ECA ELAhlin

6

-

18

Andersson
JanssonGerzic
Tid/bana: PORSCHE CENTER
19PORSCHE CENTERAhlin

6

-

18

Andersson
GerzicTatarevic
Tid/bana: REKLAMPROFFSEN
20REKLAMPROFFSENEdström

9

-

15

Junggren
JanssonEricsson
Tid/bana: ECA EL
21ECA ELMårtensson

8

-

16

Hjertstrand
FjällRönnqvist
Tid/bana: PORSCHE CENTER
22PORSCHE CENTERAndersson

19

-

5

Rönnqvist
HjertstrandJansson
Tid/bana: REKLAMPROFFSEN
23REKLAMPROFFSENMårtensson

11

-

13

Tatarevic
AhlinFjäll
Tid/bana: ECA EL
24ECA ELJunggren

9

-

15

Edström
GerzicEricsson
Tid/bana: PORSCHE CENTER
25PORSCHE CENTEREdström

12

-

12

Gerzic
AhlinMårtensson
Tid/bana: REKLAMPROFFSEN
26REKLAMPROFFSENHjertstrand

18

-

6

Andersson
EricssonRönnqvist
Tid/bana: ECA EL
27ECA ELTatarevic

5

-

19

Junggren
JanssonFjäll
Tid/bana: PORSCHE CENTER
28PORSCHE CENTERJunggren

12

-

12

Fjäll
TatarevicAndersson
Tid/bana: REKLAMPROFFSEN
29REKLAMPROFFSENGerzic

5

-

19

Mårtensson
JanssonHjertstrand
Tid/bana: ECA EL
30ECA ELEdström

17

-

7

Ahlin
RönnqvistEricsson
Tid/bana: PORSCHE CENTER
31PORSCHE CENTERFjäll

12

-

12

Jansson
AhlinEricsson
Tid/bana: REKLAMPROFFSEN
32REKLAMPROFFSENTatarevic

4

-

20

Andersson
RönnqvistEdström
Tid/bana: ECA EL
33ECA ELMårtensson

10

-

14

Gerzic
JunggrenHjertstrand



Namn SMVMOMFM Poäng
1Hjertstrand11812176
2Edström11812163
3Andersson11614155
4Mårtensson11524143
5Junggren11524143
6Ericsson11623142
7Tatarevic11713135
8Gerzic11515126
9Rönnqvist11317115
10Fjäll11236105
11Ahlin1104797
12Jansson1111984




Teckenförklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= Förlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.