Linkan

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Tobbe

23

-

9

Mattias
SandellChrister
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Jack

17

-

15

Klang
PelleLinkan
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Mattias

15

-

17

Christer
KlangLinkan
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Tobbe

22

-

10

Sandell
JackPelle
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Jack

11

-

21

Tobbe
LinkanChrister
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Klang

19

-

13

Mattias
PelleSandell
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Sandell

13

-

19

Mattias
JackLinkan
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2Pelle

22

-

10

Klang
TobbeChrister
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Mattias

20

-

12

Linkan
TobbePelle
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Sandell

18

-

14

Jack
ChristerKlang
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Jack

19

-

13

Klang
MattiasTobbe
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Linkan

15

-

17

Christer
SandellPelle
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Klang

8

-

24

Linkan
SandellTobbe
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Jack

15

-

17

Pelle
ChristerMattias



Namn SMVMOMFM Pošng
1Tobbe7601145
2Pelle7502114
3Linkan7304113
4Mattias7403112
5Jack7304111
6Christer7403107
7Sandell7205100
8Klang710694



Grupp 2

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Linkan 1

19

-

13

Sandell 1
Christer 1Klang 1
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Pelle 1

14

-

18

Mattias 1
Tobbe 1Jack 1
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Sandell 1

18

-

14

Klang 1
Mattias 1Jack 1
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Linkan 1

11

-

21

Christer 1
Pelle 1Tobbe 1
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Pelle 1

17

-

15

Linkan 1
Jack 1Klang 1
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Mattias 1

19

-

13

Sandell 1
Tobbe 1Christer 1
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Jack 1

18

-

14

Pelle 1
Sandell 1Christer 1
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2Tobbe 1

18

-

14

Mattias 1
Linkan 1Klang 1
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Tobbe 1

22

-

10

Linkan 1
Jack 1Sandell 1
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Christer 1

18

-

14

Pelle 1
Klang 1Mattias 1
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Linkan 1

13

-

19

Sandell 1
Mattias 1Pelle 1
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Jack 1

13

-

19

Klang 1
Christer 1Tobbe 1
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Linkan 1

11

-

21

Christer 1
Jack 1Mattias 1
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Pelle 1

12

-

20

Tobbe 1
Klang 1Sandell 1



Namn SMVMOMFM Pošng
1Tobbe 17601133
2Christer 17403119
3Mattias 17403117
4Jack 17403113
5Sandell 17403111
6Klang 17205105
7Pelle 17205101
8Linkan 1720597



Grupp 3

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Tobbe 2

18

-

14

Mattias 2
Linkan 2Pelle 2
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Jack 2

20

-

12

Klang 2
Christer 2Sandell 2
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Mattias 2

12

-

20

Pelle 2
Klang 2Sandell 2
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Tobbe 2

16

-

16

Linkan 2
Jack 2Christer 2
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Pelle 2

13

-

19

Sandell 2
Tobbe 2Jack 2
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Klang 2

17

-

15

Mattias 2
Christer 2Linkan 2
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Sandell 2

17

-

15

Jack 2
Mattias 2Linkan 2
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2Christer 2

16

-

16

Klang 2
Tobbe 2Pelle 2
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Christer 2

11

-

21

Tobbe 2
Sandell 2Mattias 2
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Linkan 2

14

-

18

Jack 2
Pelle 2Klang 2
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Tobbe 2

14

-

18

Mattias 2
Klang 2Jack 2
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Sandell 2

16

-

16

Pelle 2
Linkan 2Christer 2
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Klang 2

12

-

20

Sandell 2
Linkan 2Tobbe 2
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Jack 2

12

-

20

Christer 2
Pelle 2Mattias 2



Namn SMVMOMFM Pošng
1Jack 27412118
2Tobbe 27322118
3Mattias 27403117
4Christer 27331116
5Sandell 27412115
6Linkan 27124106
7Pelle 27124105
8Klang 27214101



Grupp 4

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Sandell 3

18

-

14

Pelle 3
Tobbe 3Klang 3
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Christer 3

14

-

18

Linkan 3
Mattias 3Jack 3
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Tobbe 3

18

-

14

Sandell 3
Linkan 3Jack 3
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Klang 3

19

-

13

Pelle 3
Christer 3Mattias 3
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Christer 3

22

-

10

Klang 3
Jack 3Sandell 3
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Linkan 3

18

-

14

Tobbe 3
Mattias 3Pelle 3
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Jack 3

23

-

9

Christer 3
Tobbe 3Pelle 3
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2Mattias 3

16

-

16

Linkan 3
Klang 3Sandell 3
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Mattias 3

15

-

17

Klang 3
Jack 3Tobbe 3
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Pelle 3

17

-

15

Christer 3
Sandell 3Linkan 3
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Klang 3

19

-

13

Tobbe 3
Linkan 3Christer 3
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Jack 3

12

-

20

Sandell 3
Pelle 3Mattias 3
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Klang 3

19

-

13

Pelle 3
Jack 3Linkan 3
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Christer 3

12

-

20

Mattias 3
Sandell 3Tobbe 3



Namn SMVMOMFM Pošng
1Tobbe 37502123
2Jack 37403123
3Linkan 37412117
4Mattias 37313116
5Klang 37412114
6Sandell 37313107
7Christer 37205104
8Pelle 3710692



Grupp 5

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Mattias 4

17

-

15

Klang 4
Pelle 4Tobbe 4
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Sandell 4

14

-

18

Christer 4
Linkan 4Jack 4
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Jack 4

20

-

12

Christer 4
Tobbe 4Klang 4
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Mattias 4

15

-

17

Pelle 4
Sandell 4Linkan 4
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Sandell 4

8

-

24

Mattias 4
Jack 4Tobbe 4
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Christer 4

19

-

13

Klang 4
Linkan 4Pelle 4
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Pelle 4

17

-

15

Klang 4
Sandell 4Jack 4
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2Linkan 4

12

-

20

Christer 4
Mattias 4Tobbe 4
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Klang 4

14

-

18

Jack 4
Mattias 4Linkan 4
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Pelle 4

13

-

19

Sandell 4
Tobbe 4Christer 4
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Mattias 4

21

-

11

Klang 4
Christer 4Sandell 4
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Jack 4

7

-

25

Tobbe 4
Pelle 4Linkan 4
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Christer 4

15

-

17

Jack 4
Pelle 4Mattias 4
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Sandell 4

21

-

11

Linkan 4
Tobbe 4Klang 4



Namn SMVMOMFM Pošng
1Tobbe 47502138
2Christer 47502124
3Mattias 47403120
4Linkan 47403116
5Sandell 47304105
6Jack 47403103
7Pelle 4730499
8Klang 4700791




TeckenfŲrklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= FŲrlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se


V2.03
(2020-01-12/20-10-11/17201846101) Cnr:3705-1(Arkiverad:2020-10-11)
F-ID:0de9fa835f6d2565507900b53a886f9b