Linkan

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Christer

24

-

8

Sandell
TobbeMattias
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Linkan

15

-

17

Klang
PelleJack
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Jack

14

-

18

Klang
ChristerTobbe
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Mattias

22

-

10

Sandell
LinkanPelle
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Christer

22

-

10

Jack
MattiasLinkan
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Klang

16

-

16

Tobbe
PelleSandell
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Jack

20

-

12

Linkan
TobbeSandell
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2Pelle

18

-

14

Klang
MattiasChrister
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Tobbe

20

-

12

Jack
MattiasPelle
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Sandell

12

-

20

Linkan
ChristerKlang
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Mattias

10

-

22

Tobbe
KlangLinkan
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Jack

17

-

15

Christer
SandellPelle
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Klang

12

-

20

Jack
SandellMattias
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Linkan

18

-

14

Pelle
ChristerTobbe



Namn SMVMOMFM Pošng
1Tobbe7511134
2Mattias7502120
3Linkan7403119
4Christer7304119
5Jack7403110
6Klang7313107
7Pelle7115100
8Sandell711587



Grupp 2

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Mattias 2

14

-

18

Tobbe 2
Sandell 2Pelle 2
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Jack 2

19

-

13

Klang 2
christer2Linkan 2
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Tobbe 2

15

-

17

Pelle 2
Klang 2Linkan 2
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Mattias 2

18

-

14

Sandell 2
Jack 2christer2
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Jack 2

16

-

16

Mattias 2
Linkan 2Pelle 2
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Klang 2

11

-

21

Tobbe 2
christer2Sandell 2
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Linkan 2

22

-

10

Jack 2
Tobbe 2Sandell 2
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2christer2

20

-

12

Klang 2
Mattias 2Pelle 2
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Tobbe 2

12

-

20

Linkan 2
Mattias 2christer2
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Sandell 2

17

-

15

Jack 2
Pelle 2Klang 2
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Jack 2

24

-

8

Klang 2
Tobbe 2Mattias 2
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Linkan 2

18

-

14

Pelle 2
Sandell 2christer2
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Mattias 2

15

-

17

Sandell 2
Linkan 2Klang 2
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Jack 2

10

-

22

christer2
Pelle 2Tobbe 2



Namn SMVMOMFM Pošng
1Tobbe 27502134
2Linkan 27412121
3christer27403120
4Jack 27313112
5Sandell 27403111
6Pelle 27313104
7Mattias 27214103
8Klang 2710691



Grupp 3

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Mattias 3

11

-

21

Tobbe 3
Sandell 3Christer 3
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Pelle 3

17

-

15

Klang 3
Linkan 3Jack 3
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Jack 3

17

-

15

Klang 3
Christer 3Tobbe 3
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Mattias 3

14

-

18

Sandell 3
Pelle 3Linkan 3
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Christer 3

7

-

25

Jack 3
Mattias 3Pelle 3
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Klang 3

11

-

21

Tobbe 3
Linkan 3Sandell 3
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Sandell 3

17

-

15

Tobbe 3
Pelle 3Jack 3
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2Linkan 3

20

-

12

Klang 3
Mattias 3Christer 3
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Tobbe 3

19

-

13

Jack 3
Mattias 3Linkan 3
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Sandell 3

16

-

16

Pelle 3
Christer 3Klang 3
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Pelle 3

20

-

12

Klang 3
Tobbe 3Mattias 3
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Jack 3

17

-

15

Christer 3
Sandell 3Linkan 3
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Mattias 3

21

-

11

Sandell 3
Jack 3Klang 3
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Pelle 3

12

-

20

Linkan 3
Christer 3Tobbe 3



Namn SMVMOMFM Pošng
1Tobbe 37502131
2Jack 37403123
3Pelle 37412121
4Linkan 37403114
5Sandell 37412111
6Mattias 37304104
7Christer 37214100
8Klang 3701692



Grupp 4

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Linkan 4

18

-

14

Tobbe 4
Christer 4Pelle 4
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Jack 4

12

-

20

Mattias 4
Sandell 4Klang 4
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Christer 4

16

-

16

Linkan 4
Mattias 4Klang 4
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Pelle 4

13

-

19

Tobbe 4
Jack 4Sandell 4
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Linkan 4

16

-

16

Klang 4
Pelle 4Jack 4
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Mattias 4

7

-

25

Christer 4
Sandell 4Tobbe 4
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Tobbe 4

18

-

14

Christer 4
Jack 4Klang 4
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2Sandell 4

16

-

16

Mattias 4
Pelle 4Linkan 4
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Sandell 4

11

-

21

Pelle 4
Klang 4Christer 4
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Tobbe 4

22

-

10

Jack 4
Linkan 4Mattias 4
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Pelle 4

15

-

17

Christer 4
Mattias 4Jack 4
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Klang 4

20

-

12

Linkan 4
Tobbe 4Sandell 4
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Pelle 4

17

-

15

Tobbe 4
Klang 4Mattias 4
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Jack 4

17

-

15

Sandell 4
Linkan 4Christer 4



Namn SMVMOMFM Pošng
1Tobbe 47502133
2Christer 47412126
3Linkan 47331117
4Klang 47322114
5Pelle 47223112
6Jack 47313103
7Mattias 4712499
8Sandell 4711592



Grupp 5

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Jack 5

11

-

21

Tobbe 5
Pelle 5Linkan 5
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Klang 5

16

-

16

Sandell 5
Mattias 5Christer 5
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Christer 5

15

-

17

Sandell 5
Linkan 5Tobbe 5
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Jack 5

13

-

19

Pelle 5
Klang 5Mattias 5
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Klang 5

13

-

19

Jack 5
Christer 5Linkan 5
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Sandell 5

18

-

14

Tobbe 5
Mattias 5Pelle 5
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Christer 5

18

-

14

Klang 5
Tobbe 5Pelle 5
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2Mattias 5

17

-

15

Sandell 5
Jack 5Linkan 5
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Tobbe 5

17

-

15

Christer 5
Jack 5Mattias 5
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Pelle 5

17

-

15

Klang 5
Linkan 5Sandell 5
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Jack 5

11

-

21

Tobbe 5
Sandell 5Klang 5
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Christer 5

17

-

15

Linkan 5
Pelle 5Mattias 5
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Sandell 5

17

-

15

Christer 5
Pelle 5Jack 5
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Klang 5

11

-

21

Mattias 5
Linkan 5Tobbe 5



Namn SMVMOMFM Pošng
1Tobbe 57601129
2Mattias 57412121
3Linkan 57304113
4Pelle 57403109
5Sandell 57313109
6Christer 57214109
7Jack 57304103
8Klang 57115103




TeckenfŲrklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= FŲrlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.

(2020-01-12/20-11-15/11201846101) Cnr:3705-2(Arkiverad:2020-11-15)
F-ID:494fb8f7b735ea30e6f13ba0508cbe21