Linkan

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Linkan

16

-

16

Sandell
JackKlang
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Christer

13

-

19

Tobbe
PelleMattias
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Sandell

25

-

7

Klang
TobbeMattias
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Linkan

23

-

9

Jack
ChristerPelle
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Christer

19

-

13

Linkan
MattiasKlang
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Tobbe

17

-

15

Sandell
PelleJack
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Mattias

13

-

19

Christer
SandellJack
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2Pelle

19

-

13

Tobbe
LinkanKlang
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Pelle

17

-

15

Linkan
MattiasSandell
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Jack

9

-

23

Christer
KlangTobbe
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Christer

10

-

22

Tobbe
SandellLinkan
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Mattias

22

-

10

Klang
JackPelle
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Tobbe

16

-

16

Mattias
JackLinkan
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Christer

19

-

13

Pelle
KlangSandell



Namn SMVMOMFM Pošng
1Christer14806242
2Tobbe7511135
3Linkan7322124
4Mattias7412113
5Sandell7115107
6Jack7223106
7Pelle730498
8Klang711587



Grupp 2

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana:
1Christer

19

-

13

Sandell 2
Mattias 2Pelle 2
Tid/bana:
2Linkan 2

17

-

15

Tobbe 2
Linkan 1Klang 2
Tid/bana:
3Mattias 2

18

-

14

Christer
Tobbe 2Klang 2
Tid/bana:
4Pelle 2

23

-

9

Sandell 2
Linkan 2Linkan 1
Tid/bana:
5Christer

18

-

14

Klang 2
Pelle 2Linkan 2
Tid/bana:
6Tobbe 2

18

-

14

Mattias 2
Linkan 1Sandell 2
Tid/bana:
7Sandell 2

11

-

21

Mattias 2
Linkan 2Klang 2
Tid/bana:
8Linkan 1

9

-

23

Tobbe 2
Pelle 2Christer
Tid/bana:
9Mattias 2

18

-

14

Klang 2
Pelle 2Linkan 1
Tid/bana:
10Sandell 2

12

-

20

Linkan 2
Christer Tobbe 2
Tid/bana:
11Pelle 2

10

-

22

Mattias 2
Tobbe 2Linkan 2
Tid/bana:
12Klang 2

17

-

15

Christer
Sandell 2Linkan 1
Tid/bana:
13Pelle 2

19

-

13

Sandell 2
Klang 2Tobbe 2
Tid/bana:
14Linkan 2

15

-

17

Linkan 1
Christer Mattias 2



Namn SMVMOMFM Pošng
1Christer 14806242
2Mattias 27601129
3Linkan 27403122
4Tobbe 27403117
5Klang 27304114
6Pelle 27403110
7Linkan 1730499
8Sandell 2710689



Grupp 3

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Linkan 3

22

-

10

Jack 3
Christer 3Pelle 3
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Klang 3

18

-

14

Sandell 3
Mattias 3Tobbe 3
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Tobbe 3

15

-

17

Sandell 3
Pelle 3Jack 3
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Linkan 3

15

-

17

Christer 3
Klang 3Mattias 3
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Pelle 3

11

-

21

Tobbe 3
Linkan 3Klang 3
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Sandell 3

15

-

17

Jack 3
Mattias 3Christer 3
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Tobbe 3

21

-

11

Klang 3
Jack 3Christer 3
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2Mattias 3

16

-

16

Sandell 3
Linkan 3Pelle 3
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Mattias 3

15

-

17

Linkan 3
Tobbe 3Jack 3
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Christer 3

21

-

11

Klang 3
Pelle 3Sandell 3
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Linkan 3

17

-

15

Jack 3
Sandell 3Klang 3
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Tobbe 3

20

-

12

Pelle 3
Christer 3Mattias 3
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Sandell 3

20

-

12

Tobbe 3
Christer 3Linkan 3
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Klang 3

14

-

18

Mattias 3
Pelle 3Jack 3



Namn SMVMOMFM Pošng
1Christer 37601128
2Tobbe 37304118
3Jack 37502115
4Mattias 37313111
5Linkan 37313110
6Sandell 37313110
7Klang 37205105
8Pelle 3711599




TeckenfŲrklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= FŲrlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.

(2020-01-12/20-12-06/18201846101) Cnr:3705-3(Arkiverad:2020-12-06)
F-ID:ffb87a12860f3ba6b65f8d1ecf557769