Linkan

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Jack 1

15

-

17

Linkan 1
Klang 1Christer 1
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Tobbe 1

19

-

13

Pelle 1
Sandell 1Mattias 1
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Mattias 1

19

-

13

Pelle 1
Christer 1Linkan 1
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Jack 1

17

-

15

Klang 1
Tobbe 1Sandell 1
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Tobbe 1

11

-

21

Jack 1
Mattias 1Christer 1
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Pelle 1

18

-

14

Linkan 1
Sandell 1Klang 1
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Klang 1

19

-

13

Linkan 1
Tobbe 1Mattias 1
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2Sandell 1

11

-

21

Pelle 1
Jack 1Christer 1
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Sandell 1

14

-

18

Jack 1
Mattias 1Linkan 1
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Klang 1

13

-

19

Tobbe 1
Christer 1Pelle 1
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Tobbe 1

14

-

18

Pelle 1
Linkan 1Jack 1
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Mattias 1

10

-

22

Christer 1
Klang 1Sandell 1
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Jack 1

11

-

21

Klang 1
Mattias 1Pelle 1
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Tobbe 1

20

-

12

Sandell 1
Christer 1Linkan 1



Namn SMVMOMFM Pošng
1Christer 17601133
2Pelle 17502123
3Tobbe 17502119
4Jack 17403111
5Sandell 17304111
6Klang 17205107
7Linkan 17205101
8Mattias 1710691



Grupp 2

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Linkan 2

13

-

19

Pelle 2
Klang 2Jack 2
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Christer 2

17

-

15

Tobbe 2
Sandell 2Mattias 2
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Pelle 2

16

-

16

Jack 2
Tobbe 2Mattias 2
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Linkan 2

24

-

8

Klang 2
Christer 2Sandell 2
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Christer 2

19

-

13

Linkan 2
Mattias 2Jack 2
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Tobbe 2

26

-

6

Pelle 2
Sandell 2Klang 2
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Klang 2

20

-

12

Pelle 2
Christer 2Mattias 2
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2Sandell 2

13

-

19

Tobbe 2
Linkan 2Jack 2
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Sandell 2

17

-

15

Linkan 2
Mattias 2Pelle 2
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Klang 2

14

-

18

Christer 2
Jack 2Tobbe 2
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Linkan 2

19

-

13

Pelle 2
Tobbe 2Christer 2
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Mattias 2

17

-

15

Jack 2
Klang 2Sandell 2
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Tobbe 2

18

-

14

Mattias 2
Klang 2Linkan 2
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Christer 2

20

-

12

Sandell 2
Jack 2Pelle 2



Namn SMVMOMFM Pošng
1Christer 27601131
2Tobbe 27511131
3Jack 27313116
4Linkan 27205111
5Mattias 27313110
6Sandell 27304108
7Klang 2730496
8Pelle 2711593



Grupp 3

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Linkan 3

20

-

12

Mattias 3
Christer 3Jack 3
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Klang 3

14

-

18

Pelle 3
Tobbe 3Sandell 3
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Christer 3

17

-

15

Linkan 3
Pelle 3Sandell 3
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Jack 3

11

-

21

Mattias 3
Klang 3Tobbe 3
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Klang 3

16

-

16

Jack 3
Sandell 3Linkan 3
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Pelle 3

16

-

16

Christer 3
Tobbe 3Mattias 3
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Mattias 3

17

-

15

Christer 3
Klang 3Sandell 3
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2Tobbe 3

19

-

13

Pelle 3
Jack 3Linkan 3
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Christer 3

17

-

15

Sandell 3
Jack 3Tobbe 3
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Mattias 3

17

-

15

Klang 3
Linkan 3Pelle 3
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Klang 3

15

-

17

Pelle 3
Christer 3Jack 3
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Sandell 3

15

-

17

Linkan 3
Mattias 3Tobbe 3
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Pelle 3

14

-

18

Sandell 3
Mattias 3Jack 3
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Klang 3

10

-

22

Tobbe 3
Linkan 3Christer 3



Namn SMVMOMFM Pošng
1Tobbe 37412124
2Christer 37412122
3Mattias 37313112
4Sandell 37214112
5Jack 37412110
6Pelle 37313110
7Linkan 37313108
8Klang 3711598



Grupp 4

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Bana 1
1Bana 1Linkan 4

21

-

11

Klang 4
Pelle 4Mattias 4
Tid/bana: Bana 2
2Bana 2Christer 4

17

-

15

Sandell 4
Jack 4Tobbe 4
Tid/bana: Bana 1
3Bana 1Pelle 4

9

-

23

Linkan 4
Sandell 4Tobbe 4
Tid/bana: Bana 2
4Bana 2Mattias 4

15

-

17

Klang 4
Christer 4Jack 4
Tid/bana: Bana 1
5Bana 1Linkan 4

11

-

21

Tobbe 4
Mattias 4Christer 4
Tid/bana: Bana 2
6Bana 2Sandell 4

18

-

14

Pelle 4
Jack 4Klang 4
Tid/bana: Bana 1
7Bana 1Klang 4

15

-

17

Pelle 4
Christer 4Tobbe 4
Tid/bana: Bana 2
8Bana 2Jack 4

15

-

17

Sandell 4
Mattias 4Linkan 4
Tid/bana: Bana 1
9Bana 1Jack 4

22

-

10

Mattias 4
Tobbe 4Pelle 4
Tid/bana: Bana 2
10Bana 2Klang 4

14

-

18

Christer 4
Linkan 4Sandell 4
Tid/bana: Bana 1
11Bana 1Mattias 4

12

-

20

Pelle 4
Sandell 4Christer 4
Tid/bana: Bana 2
12Bana 2Tobbe 4

20

-

12

Linkan 4
Klang 4Jack 4
Tid/bana: Bana 1
13Bana 1Mattias 4

17

-

15

Klang 4
Tobbe 4Sandell 4
Tid/bana: Bana 2
14Bana 2Christer 4

15

-

17

Jack 4
Linkan 4Pelle 4



Namn SMVMOMFM Pošng
1Tobbe 47601135
2Christer 47403121
3Jack 47502118
4Linkan 47304113
5Pelle 47403108
6Klang 47205106
7Sandell 47304104
8Mattias 4710691




TeckenfŲrklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= FŲrlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.

(2020-01-12/21-01-03/16201890701) Cnr:3705-4(Arkiverad:2021-01-03)
F-ID:9816e9855653699561f840e91ab15422