Mexicano Arboga 2011-21

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana:
1Catrin S

10

-

14

Ann R
Emelie EFrida G
Tid/bana:
2Erika W

10

-

14

Sofia F
Monica LLinn S
Tid/bana:
3Lena M

12

-

12

Susanne N
Marita KSandra S
Tid/bana:
4Ann R

11

-

13

Frida G
Sofia FLinn S
Tid/bana:
5Marita K

11

-

13

Susanne N
Lena MSandra S
Tid/bana:
6Erika W

11

-

13

Emelie E
Catrin SMonica L
Tid/bana:
7Frida G

11

-

13

Linn S
Ann RSofia F
Tid/bana:
8Susanne N

11

-

13

Sandra S
Emelie EMonica L
Tid/bana:
9Catrin S

15

-

9

Lena M
Marita KErika W
Tid/bana:
10Linn S

18

-

6

Frida G
Sofia FMarita K
Tid/bana:
11Sandra S

10

-

14

Catrin S
Ann RMonica L
Tid/bana:
12Lena M

9

-

15

Emelie E
Susanne NErika W
Tid/bana:
13Linn S

11

-

13

Sofia F
Catrin SMonica L
Tid/bana:
14Emelie E

16

-

8

Sandra S
Ann RErika W
Tid/bana:
15Marita K

8

-

16

Frida G
Susanne NLena M
Tid/bana:
16Sofia F

13

-

11

Linn S
Emelie EMonica L
Tid/bana:
17Ann R

16

-

8

Catrin S
Frida GLena M
Tid/bana:
18Susanne N

11

-

13

Erika W
Sandra SMarita K
Tid/bana:
19Sofia F

13

-

11

Linn S
Ann REmelie E
Tid/bana:
20Frida G

18

-

6

Monica L
Catrin SSandra S
Tid/bana:
21Lena M

13

-

11

Marita K
Erika WSusanne N
Tid/bana:
22Sofia F

14

-

10

Frida G
Ann RLinn S
Tid/bana:
23Emelie E

13

-

11

Catrin S
Monica LErika W
Tid/bana:
24Susanne N

13

-

11

Marita K
Lena MSandra S
Tid/bana:
25Sofia F

9

-

15

Ann R
Frida GEmelie E
Tid/bana:
26Linn S

13

-

11

Catrin S
Monica LLena M
Tid/bana:
27Marita K

16

-

8

Susanne N
Erika WSandra S
Tid/bana:
28Ann R

13

-

11

Sofia F
Emelie ELinn S
Tid/bana:
29Frida G

12

-

12

Catrin S
Erika WMonica L
Tid/bana:
30Susanne N

16

-

8

Lena M
Marita KSandra S



Namn SMVMOMFM Pošng
1Ann R10703133
2Emelie E10703130
3Sofia F10703129
4Frida G10514125
5Linn S10505125
6Catrin S10316121
7Marita K10415119
8Monica L10613118
9Erika W10415118
10Susanne N10316112
11Lena M10316110
12Sandra S10217100



Grupp 2

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana:
1Lukas G

16

-

8

Lars L
Peter PSimon Q
Tid/bana:
2Fredrik I

14

-

10

Dennis B
Johan RJanne M
Tid/bana:
3Mattias S

16

-

8

Claudio H
Jens CKristian E
Tid/bana:
4Lukas G

15

-

9

Peter P
Jens CMattias S
Tid/bana:
5Fredrik I

8

-

16

Johan R
Dennis BJanne M
Tid/bana:
6Claudio H

4

-

20

Simon Q
Lars LKristian E
Tid/bana:
7Lukas G

16

-

8

Jens C
Johan RSimon Q
Tid/bana:
8Kristian E

12

-

12

Janne M
Peter PMattias S
Tid/bana:
9Lars L

12

-

12

Dennis B
Fredrik IClaudio H
Tid/bana:
10Lukas G

12

-

12

Johan R
Kristian EJens C
Tid/bana:
11Janne M

4

-

20

Peter P
Mattias SSimon Q
Tid/bana:
12Lars L

14

-

10

Dennis B
Fredrik IClaudio H
Tid/bana:
13Lukas G

9

-

15

Johan R
Peter PSimon Q
Tid/bana:
14Kristian E

10

-

14

Jens C
Fredrik IJanne M
Tid/bana:
15Lars L

11

-

13

Dennis B
Mattias SClaudio H
Tid/bana:
16Johan R

15

-

9

Simon Q
Lukas GPeter P
Tid/bana:
17Jens C

12

-

12

Kristian E
Fredrik IJanne M
Tid/bana:
18Lars L

14

-

10

Mattias S
Dennis BClaudio H
Tid/bana:
19Johan R

14

-

10

Lukas G
Simon QJens C
Tid/bana:
20Peter P

12

-

12

Kristian E
Fredrik IJanne M
Tid/bana:
21Mattias S

14

-

10

Lars L
Dennis BClaudio H
Tid/bana:
22Johan R

14

-

10

Simon Q
Lukas GPeter P
Tid/bana:
23Jens C

10

-

14

Kristian E
Fredrik IDennis B
Tid/bana:
24Lars L

17

-

7

Mattias S
Janne MClaudio H
Tid/bana:
25Johan R

10

-

14

Lukas G
Simon QKristian E
Tid/bana:
26Peter P

12

-

12

Janne M
Jens CDennis B
Tid/bana:
27Mattias S

17

-

7

Lars L
Fredrik IClaudio H
Tid/bana:
28Johan R

16

-

8

Lukas G
Simon QKristian E
Tid/bana:
29Peter P

15

-

9

Fredrik I
Janne MJens C
Tid/bana:
30Lars L

15

-

9

Mattias S
Dennis BClaudio H



Namn SMVMOMFM Pošng
1Johan R10811142
2Simon Q10505130
3Lukas G10613129
4Janne M10442124
5Peter P10334124
6Dennis B10523122
7Kristian E10343122
8Fredrik I10334118
9Jens C10334118
10Lars L10415112
11Mattias S10316109
12Claudio H1011890



Information




TeckenfŲrklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= FŲrlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.

(2020-06-14/21-12-02/1601) Cnr:5946-9(Arkiverad:2021-12-02)
F-ID:e78b7fdf408fd3d238509e4111941e50