Freeharbour Championship

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPońng PońngLag
Tid/bana:
1Waerner

1

-

17

Ericsson
AnderssonOrnstein
Tid/bana:
2Uttern

7

-

11

Liljeblad
NihlÚnMartini
Tid/bana:
3Nilsson

11

-

7

Wadstein
BourdetteGunthardt
Tid/bana:
4Gunthardt

9

-

9

NihlÚn
OrnsteinWadstein
Tid/bana:
5Bourdette

5

-

13

Nilsson
AnderssonEricsson
Tid/bana:
6Martini

7

-

11

Uttern
WaernerLiljeblad
Tid/bana:
7Waerner

9

-

9

Andersson
BourdetteUttern
Tid/bana:
8Liljeblad

9

-

9

Wadstein
GunthardtOrnstein
Tid/bana:
9Ericsson

10

-

8

Nilsson
NihlÚnMartini
Tid/bana:
10Ericsson

9

-

9

Nilsson
MartiniOrnstein
Tid/bana:
11Waerner

8

-

10

Bourdette
NihlÚnGunthardt
Tid/bana:
12Uttern

10

-

8

Liljeblad
WadsteinAndersson
Tid/bana:
13NihlÚn

11

-

7

Andersson
LiljebladNilsson
Tid/bana:
14Wadstein

14

-

4

Uttern
EricssonOrnstein
Tid/bana:
15Bourdette

12

-

6

Waerner
MartiniGunthardt
Tid/bana:
16Waerner

9

-

9

Martini
EricssonWadstein
Tid/bana:
17Andersson

6

-

12

Liljeblad
GunthardtNilsson
Tid/bana:
18Ornstein

12

-

6

Uttern
NihlÚnBourdette
Tid/bana:
19Uttern

7

-

11

Ornstein
NilssonBourdette
Tid/bana:
20Martini

10

-

8

Wadstein
NihlÚnAndersson
Tid/bana:
21Liljeblad

8

-

10

Ericsson
WaernerGunthardt
Tid/bana:
22Ericsson

4

-

14

NihlÚn
UtternGunthardt
Tid/bana:
23Liljeblad

12

-

6

Nilsson
OrnsteinWaerner
Tid/bana:
24Wadstein

12

-

6

Martini
BourdetteAndersson
Tid/bana:
25Liljeblad

12

-

6

Ornstein
BourdetteMartini
Tid/bana:
26Ericsson

4

-

14

Uttern
AnderssonGunthardt
Tid/bana:
27Nilsson

14

-

4

Wadstein
NihlÚnWaerner
Tid/bana:
28Uttern

3

-

15

Nilsson
WaernerWadstein
Tid/bana:
29Bourdette

8

-

10

Liljeblad
NihlÚnEricsson
Tid/bana:
30Martini

13

-

5

Ornstein
GunthardtAndersson
Tid/bana:
31Waerner

7

-

11

NihlÚn
OrnsteinAndersson
Tid/bana:
32Nilsson

10

-

8

Uttern
GunthardtMartini
Tid/bana:
33Liljeblad

7

-

11

Bourdette
WadsteinEricsson



Namn SMVMOMFM Pońng
1NihlÚn11713114
2Nilsson11614112
3Ericsson11722111
4Liljeblad11713111
5Gunthardt11623108
6Bourdette11713107
7Wadstein11434104
8Ornstein11434101
9Martini1142599
10Uttern1131783
11Andersson1111970
12Waerner1102968




Teckenf÷rklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= F÷rlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.

(2020-07-30/20-12-19/20201866901) Cnr:6855-1(Arkiverad:2020-12-19)
F-ID:6728f55a6184ff36f379865962369e9e