LŲrdag Nynšs

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana:
0Thomas

18

-

24

Wictor
JonasAndreas
Tid/bana:
0Andreas

19

-

24

Wictor
ThomasJonas
Tid/bana:
0Jonas

24

-

19

Thomas
AndreasWictor
Tid/bana:
0Jonas

24

-

13

Thomas
AndreasWictor
Tid/bana:
1Jonas

24

-

23

Andreas
ThomasWictor
Tid/bana:
2Thomas

23

-

24

Jonas
WictorAndreas
Tid/bana:
3Andreas

12

-

24

Jonas
ThomasWictor



Namn SMVMOMFM Pošng
1Jonas7601162
2Andreas7403150
3Wictor7304150
4Thomas7106128



Grupp 2

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana:
0Nyberg

24

-

17

Ampe
DanielHenke
Tid/bana:
0Nyberg

18

-

24

Ampe
HenkeDaniel
Tid/bana:
0Ampe

11

-

24

Daniel
NybergHenke
Tid/bana:
1Daniel

14

-

24

Henke
NybergAmpe
Tid/bana:
2Daniel

24

-

11

Ampe
HenkeNyberg
Tid/bana:
3Daniel

24

-

18

Nyberg
AmpeHenke



Namn SMVMOMFM Pošng
1Daniel6501134
2Henke6303125
3Ampe6303111
4Nyberg610596



Grupp 3

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana:
1Tjom

0

-

0

Jont
AmpWic
Tid/bana:
2Amp

0

-

0

Tjom
WicJont
Tid/bana:
3Jont

0

-

0

Tjom
AmpWic



Namn SMVMOMFM Pošng
1Tjom00000
2Amp00000
3Jont00000
4Wic00000



Grupp 4

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana:
0T

14

-

24

J
AW
Tid/bana:
0W

22

-

24

T
AJ
Tid/bana:
0J

15

-

24

W
AT
Tid/bana:
1T

12

-

24

J
AW
Tid/bana:
2W

24

-

21

J
TA
Tid/bana:
3A

24

-

20

J
WT



Namn SMVMOMFM Pošng
1W6501142
2J6303128
3T6303118
4A6105108



Grupp 5

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana:
0Abbe

19

-

24

AG
ZebbeClasse
Tid/bana:
0Classe

24

-

19

AG
ZebbeAbbe
Tid/bana:
0Classe

24

-

21

AG
AbbeZebbe
Tid/bana:
1AG

24

-

18

Zebbe
ClasseAbbe
Tid/bana:
2Abbe

10

-

24

Zebbe
AGClasse
Tid/bana:
3Classe

24

-

15

Zebbe
AbbeAG



Namn SMVMOMFM Pošng
1Classe6600144
2Zebbe6204121
3Abbe6204114
4AG6204113




TeckenfŲrklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= FŲrlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.

(2020-11-14/21-05-15/1701) Cnr:9021-2(Arkiverad:2021-05-15)
F-ID:e9088b9eb8089f229d56c730456da3da