MŚsŲ Padel Tour

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: Notar Huddinge
1Notar HuddingeMortimer

21

-

3

Ida
BillyJennifer
Tid/bana: Ekab AB
2Ekab ABGustav

13

-

11

Mattias
DouglasAnnica
Tid/bana: Notar Huddinge
3Notar HuddingeJesper

6

-

18

Glenn
JenniferMortimer
Tid/bana: Ekab AB
4Ekab ABAdem

14

-

10

Billy
DouglasLee
Tid/bana: Notar Huddinge
5Notar HuddingeGlenn

16

-

8

Adem
JesperLee
Tid/bana: Ekab AB
6Ekab ABAnnica

3

-

21

Gustav
IdaMattias
Tid/bana: Notar Huddinge
7Notar HuddingeJesper

14

-

10

Gustav
IdaJennifer
Tid/bana: Ekab AB
8Ekab ABMattias

8

-

16

Adem
LeeBilly
Tid/bana: Notar Huddinge
9Notar HuddingeIda

17

-

7

Jesper
DouglasLee
Tid/bana: Ekab AB
10Ekab ABGlenn

18

-

6

Mortimer
BillyAnnica
Tid/bana: Notar Huddinge
11Notar HuddingeMortimer

14

-

10

Glenn
DouglasAnnica
Tid/bana: Ekab AB
12Ekab ABGustav

14

-

10

Mattias
AdemJennifer
Tid/bana: Notar Huddinge
13Notar HuddingeJesper

9

-

7

Ida
AnnicaLee
Tid/bana: Ekab AB
14Ekab ABAdem

7

-

9

Gustav
MortimerBilly
Tid/bana: Notar Huddinge
15Notar HuddingeJennifer

4

-

12

Douglas
GlennMattias
Tid/bana: Ekab AB
16Ekab ABMortimer

7

-

9

Adem
IdaAnnica
Tid/bana: Notar Huddinge
17Notar HuddingeJennifer

3

-

13

Mattias
LeeGlenn
Tid/bana: Ekab AB
18Ekab ABBilly

6

-

10

Gustav
DouglasJesper
Tid/bana: Notar Huddinge
19Notar HuddingeGlenn

7

-

9

Jesper
GustavBilly
Tid/bana: Ekab AB
20Ekab ABAnnica

8

-

8

Adem
DouglasJennifer
Tid/bana: Notar Huddinge
21Notar HuddingeMattias

10

-

6

Glenn
BillyIda
Tid/bana: Ekab AB
22Ekab ABMortimer

12

-

4

Douglas
GustavLee
Tid/bana: Notar Huddinge
23Notar HuddingeMattias

9

-

7

Mortimer
IdaLee
Tid/bana: Ekab AB
24Ekab ABAdem

14

-

2

Annica
JesperJennifer
Tid/bana: Notar Huddinge
25Notar HuddingeMattias

13

-

3

Billy
JesperAnnica
Tid/bana: Ekab AB
26Ekab ABMortimer

5

-

11

Gustav
JenniferLee
Tid/bana: Notar Huddinge
27Notar HuddingeJesper

10

-

6

Mattias
DouglasMortimer
Tid/bana: Ekab AB
28Ekab ABAdem

8

-

8

Ida
GlennGustav
Tid/bana: Notar Huddinge
29Notar HuddingeGlenn

9

-

7

Adem
DouglasIda
Tid/bana: Ekab AB
30Ekab ABAnnica

5

-

11

Billy
LeeJennifer
Tid/bana: Notar Huddinge
31Notar HuddingeBilly

11

-

5

Jennifer
IdaDouglas
Tid/bana: Ekab AB
32Ekab ABGlenn

8

-

8

Gustav
LeeAnnica
Tid/bana: Notar Huddinge
33Notar HuddingeMattias

9

-

7

Jesper
AdemMortimer



Namn SMVMOMFM Pošng
1Billy11803124
2Gustav11722123
3Mattias11704122
4Glenn11524117
5Jesper11803115
6Adem11623114
7Douglas11713112
8Mortimer11407110
9Ida1141692
10Lee1111978
11Annica1122774
12Jennifer1111967



Grupp 2

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana:
1Annica R

3

-

13

Ida D
Lee NJennifer I
Tid/bana:
2Jennifer I

5

-

11

Ida D
Annica RLee N
Tid/bana:
3Lee N

10

-

6

Ida D
Jennifer IAnnica R



Namn SMVMOMFM Pošng
1Ida D320130
2Jennifer I320128
3Lee N320124
4Annica R300314



Grupp 3

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana:
1Billy F

7

-

9

Mattias E
Gustav PGlenn G
Tid/bana:
2Billy F

10

-

6

Glenn G
Mattias EGustav P
Tid/bana:
3Billy F

10

-

6

Gustav P
Glenn GMattias E



Namn SMVMOMFM Pošng
1Billy F320127
2Mattias E320125
3Glenn G320125
4Gustav P300319



Grupp 4

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana:
1Douglas N

11

-

5

Mortimer L
Jesper NAdem M
Tid/bana:
2Jesper N

9

-

7

Douglas N
Adem MMortimer L
Tid/bana:
3Douglas N

4

-

12

Jesper N
Adem MMortimer L



Namn SMVMOMFM Pošng
1Jesper N330032
2Mortimer L310224
3Douglas N310222
4Adem M310218




TeckenfŲrklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= FŲrlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.

(2020-12-27/21-05-11/13201897501) Cnr:9599-3(Arkiverad:2021-05-11)
F-ID:7a7c1b3e4fe1adf355675a15945fe039