HABO PADEL CENTER

Group 1

MNrTime/Court TeamPoints PointsTeam
Time/ Court: Dream Logistics
1Dream LogisticsLinnea

9

-

7

Amanda
MatildaHelena
Time/ Court: Bana 2
2Bana 2Kajsa

7

-

9

Dalida
AmeKristin
Time/ Court: Runes Bil
3Runes BilLinda

13

-

3

Maria
PatriciaJennifer
Time/ Court: Dream Logistics
4Dream LogisticsDalida

7

-

9

Tina
HelenaMaria
Time/ Court: Bana 2
5Bana 2Linnea

8

-

8

Matilda
MarieLi
Time/ Court: Runes Bil
6Runes BilAme

7

-

9

Kajsa
LindaPatricia
Time/ Court: Dream Logistics
7Dream LogisticsKristin

12

-

4

Linnea
KajsaAmanda
Time/ Court: Bana 2
8Bana 2Marie

10

-

6

Charlotte
LiTina
Time/ Court: Runes Bil
9Runes BilAme

6

-

10

Helena
DalidaMatilda
Time/ Court: Dream Logistics
10Dream LogisticsKristin

10

-

6

Jennifer
AmandaCharlotte
Time/ Court: Bana 2
11Bana 2Marie

3

-

13

Kajsa
PatriciaLinnea
Time/ Court: Runes Bil
12Runes BilTina

7

-

9

Linda
LiMaria
Time/ Court: Dream Logistics
13Dream LogisticsDalida

6

-

10

Kristin
MariaJennifer
Time/ Court: Bana 2
14Bana 2Kajsa

6

-

10

Matilda
MarieLinda
Time/ Court: Runes Bil
15Runes BilTina

11

-

5

Amanda
HelenaCharlotte
Time/ Court: Dream Logistics
16Dream LogisticsLinnea

9

-

7

Linda
TinaKristin
Time/ Court: Bana 2
17Bana 2Matilda

7

-

9

Helena
MarieCharlotte
Time/ Court: Runes Bil
18Runes BilJennifer

4

-

12

Patricia
DalidaAme
Time/ Court: Dream Logistics
19Dream LogisticsAme

8

-

8

Li
MatildaLinda
Time/ Court: Bana 2
20Bana 2Charlotte

9

-

7

Helena
KristinMaria
Time/ Court: Runes Bil
21Runes BilAmanda

4

-

12

Dalida
JenniferTina
Time/ Court: Dream Logistics
22Dream LogisticsAmanda

6

-

10

Linnea
TinaLi
Time/ Court: Bana 2
23Bana 2Patricia

6

-

10

Charlotte
JenniferMarie
Time/ Court: Runes Bil
24Runes BilKristin

13

-

3

Linda
MariaKajsa
Time/ Court: Dream Logistics
25Dream LogisticsDalida

6

-

10

Tina
MatildaLinda
Time/ Court: Bana 2
26Bana 2Amanda

7

-

9

Jennifer
KajsaMarie
Time/ Court: Runes Bil
27Runes BilAme

3

-

13

Linnea
LiPatricia
Time/ Court: Dream Logistics
28Dream LogisticsAme

4

-

12

Marie
JenniferHelena
Time/ Court: Bana 2
29Bana 2Maria

7

-

9

Li
KajsaAmanda
Time/ Court: Runes Bil
30Runes BilDalida

6

-

10

Matilda
PatriciaCharlotte
Time/ Court: Dream Logistics
31Dream LogisticsLi

8

-

8

Marie
KristinDalida
Time/ Court: Bana 2
32Bana 2Helena

8

-

8

Tina
KajsaPatricia
Time/ Court: Runes Bil
33Runes BilLinnea

11

-

5

Jennifer
MariaMatilda
Time/ Court: Dream Logistics
34Dream LogisticsMarie

8

-

8

Kristin
LindaHelena
Time/ Court: Bana 2
35Bana 2Ame

11

-

5

Charlotte
MariaLinnea
Time/ Court: Runes Bil
36Runes BilDalida

4

-

12

Li
AmandaPatricia
Time/ Court: Dream Logistics
37Dream LogisticsMaria

2

-

14

Matilda
CharlotteKajsa
Time/ Court: Bana 2
38Bana 2Ame

10

-

6

Tina
LinneaJennifer
Time/ Court: Runes Bil
39Runes BilPatricia

11

-

5

Helena
KristinLi
Time/ Court: Dream Logistics
40Dream LogisticsAme

7

-

9

Maria
HelenaLi
Time/ Court: Bana 2
41Bana 2Kristin

10

-

6

Matilda
TinaPatricia
Time/ Court: Runes Bil
42Runes BilLinda

11

-

5

Charlotte
LinneaDalida
Time/ Court: Dream Logistics
43Dream LogisticsMatilda

11

-

5

Patricia
MariaAmanda
Time/ Court: Bana 2
44Bana 2Ame

6

-

10

Kristin
TinaMarie
Time/ Court: Runes Bil
45Runes BilHelena

7

-

9

Li
JenniferKajsa
Time/ Court: Dream Logistics
46Dream LogisticsDalida

10

-

6

Marie
LindaAmanda
Time/ Court: Bana 2
47Bana 2Kristin

10

-

6

Patricia
LinneaCharlotte
Time/ Court: Runes Bil
48Runes BilTina

11

-

5

Jennifer
MatildaKajsa
Time/ Court: Dream Logistics
49Dream LogisticsTina

7

-

9

Charlotte
KajsaAme
Time/ Court: Bana 2
50Bana 2Dalida

13

-

3

Maria
LinneaMarie
Time/ Court: Runes Bil
51Runes BilAmanda

4

-

12

Helena
LindaPatricia
Time/ Court: Dream Logistics
52Dream LogisticsDalida

3

-

13

Helena
KajsaLinnea
Time/ Court: Bana 2
53Bana 2Li

3

-

13

Kristin
JenniferMatilda
Time/ Court: Runes Bil
54Runes BilAme

5

-

11

Linda
AmandaCharlotte
Time/ Court: Dream Logistics
55Dream LogisticsJennifer

4

-

12

Linda
LinneaHelena
Time/ Court: Bana 2
56Bana 2Ame

11

-

5

Amanda
MarieMaria
Time/ Court: Runes Bil
57Runes BilDalida

9

-

7

Charlotte
LiKajsa
Time/ Court: Dream Logistics
58Dream LogisticsMaria

7

-

9

Marie
PatriciaTina
Time/ Court: Bana 2
59Bana 2Jennifer

5

-

11

Charlotte
LindaLi
Time/ Court: Runes Bil
60Runes BilAme

11

-

5

Matilda
KristinAmanda



Name PWDL Points
1Kristin151221151
2Linnea151113143
3Helena15726135
4Matilda15825133
5Patricia15717129
6Linda15825128
7Tina15816127
8Li15834121
9Marie15735120
10Ame15618117
11Kajsa15519117
12Maria15708113
13Charlotte15708111
14Dalida15519108
15Amanda15201386
16Jennifer15201381



Information

Laget som först vunnit 3 gem vinner matchen.
1 gem = 1 poäng



P = Played W= Won D= Drawn L= Lost





This is the english resultpage of PadelCup.se

Resultatsida på svenska.