HABO PADEL CENTER

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana: BANA 1
1BANA 1Thomas

12

-

4

Emelie
MickeAndre
Tid/bana: BANA 2
2BANA 2Markus

9

-

7

Dick
SaraJessica
Tid/bana: BANA 3
3BANA 3Yvonne

3

-

13

Fanny
UlrikaÅsa
Tid/bana: BANA 1
4BANA 1Sara

8

-

8

Fredrik
AndreFanny
Tid/bana: BANA 2
5BANA 2Thomas

7

-

9

Micke
TobiasMarie
Tid/bana: BANA 3
6BANA 3Ulrika

7

-

9

Dick
JessicaYvonne
Tid/bana: BANA 1
7BANA 1Markus

12

-

4

Thomas
JessicaEmelie
Tid/bana: BANA 2
8BANA 2Tobias

0

-

16

Anders
MarieFredrik
Tid/bana: BANA 3
9BANA 3Dick

7

-

9

Andre
SaraMicke
Tid/bana: BANA 1
10BANA 1Emelie

10

-

6

Anders
MarkusÅsa
Tid/bana: BANA 2
11BANA 2Tobias

5

-

11

Jessica
UlrikaThomas
Tid/bana: BANA 3
12BANA 3Fredrik

12

-

4

Yvonne
MarieFanny
Tid/bana: BANA 1
13BANA 1Sara

2

-

14

Markus
FannyÅsa
Tid/bana: BANA 2
14BANA 2Micke

11

-

5

Tobias
YvonneJessica
Tid/bana: BANA 3
15BANA 3Fredrik

6

-

10

Emelie
AndreAnders
Tid/bana: BANA 1
16BANA 1Thomas

11

-

5

Yvonne
FredrikMarkus
Tid/bana: BANA 2
17BANA 2Micke

5

-

11

Andre
TobiasAnders
Tid/bana: BANA 3
18BANA 3Ulrika

8

-

8

Åsa
DickSara
Tid/bana: BANA 1
19BANA 1Dick

16

-

0

Marie
MickeYvonne
Tid/bana: BANA 2
20BANA 2Anders

13

-

3

Andre
MarkusFanny
Tid/bana: BANA 3
21BANA 3Emelie

6

-

10

Sara
ÅsaFredrik
Tid/bana: BANA 1
22BANA 1Fredrik

15

-

1

Thomas
EmelieMarie
Tid/bana: BANA 2
23BANA 2Ulrika

4

-

12

Anders
ÅsaTobias
Tid/bana: BANA 3
24BANA 3Markus

10

-

6

Yvonne
FannyJessica
Tid/bana: BANA 1
25BANA 1Sara

8

-

8

Fredrik
MickeYvonne
Tid/bana: BANA 2
26BANA 2Tobias

8

-

8

Emelie
ÅsaJessica
Tid/bana: BANA 3
27BANA 3Dick

9

-

7

Thomas
MarieUlrika
Tid/bana: BANA 1
28BANA 1Dick

9

-

7

Tobias
ÅsaAndre
Tid/bana: BANA 2
29BANA 2Fanny

5

-

11

Marie
JessicaEmelie
Tid/bana: BANA 3
30BANA 3Micke

13

-

3

Sara
AndersUlrika
Tid/bana: BANA 1
31BANA 1Marie

7

-

9

Tobias
MarkusSara
Tid/bana: BANA 2
32BANA 2Andre

8

-

8

Fredrik
JessicaUlrika
Tid/bana: BANA 3
33BANA 3Thomas

9

-

7

Åsa
FannyMicke
Tid/bana: BANA 1
34BANA 1Andre

15

-

1

Tobias
MarkusYvonne
Tid/bana: BANA 2
35BANA 2Dick

1

-

15

Anders
FannyThomas
Tid/bana: BANA 3
36BANA 3Sara

11

-

5

Marie
EmelieUlrika
Tid/bana: BANA 1
37BANA 1Fanny

11

-

5

Micke
AndersJessica
Tid/bana: BANA 2
38BANA 2Thomas

11

-

5

Åsa
DickFredrik
Tid/bana: BANA 3
39BANA 3Ulrika

8

-

8

Andre
MarkusMarie
Tid/bana: BANA 1
40BANA 1Dick

9

-

7

Fanny
AndreMarie
Tid/bana: BANA 2
41BANA 2Markus

12

-

4

Micke
FredrikUlrika
Tid/bana: BANA 3
42BANA 3Sara

8

-

8

Thomas
AndersYvonne
Tid/bana: BANA 1
43BANA 1Micke

6

-

10

Ulrika
FannyEmelie
Tid/bana: BANA 2
44BANA 2Dick

14

-

2

Markus
FredrikTobias
Tid/bana: BANA 3
45BANA 3Andre

9

-

7

Marie
ÅsaJessica
Tid/bana: BANA 1
46BANA 1Emelie

14

-

2

Sara
TobiasYvonne
Tid/bana: BANA 2
47BANA 2Markus

11

-

5

Ulrika
ThomasAnders
Tid/bana: BANA 3
48BANA 3Fredrik

13

-

3

Åsa
MickeJessica
Tid/bana: BANA 1
49BANA 1Fredrik

4

-

12

Anders
JessicaDick
Tid/bana: BANA 2
50BANA 2Tobias

3

-

13

Sara
FannyThomas
Tid/bana: BANA 3
51BANA 3Emelie

9

-

7

Andre
YvonneUlrika
Tid/bana: BANA 1
52BANA 1Sara

4

-

12

Andre
JessicaThomas
Tid/bana: BANA 2
53BANA 2Marie

3

-

13

Markus
ÅsaMicke
Tid/bana: BANA 3
54BANA 3Emelie

11

-

5

Anders
DickYvonne
Tid/bana: BANA 1
55BANA 1Åsa

14

-

2

Yvonne
ThomasAndre
Tid/bana: BANA 2
56BANA 2Dick

7

-

9

Emelie
TobiasFanny
Tid/bana: BANA 3
57BANA 3Sara

5

-

11

Anders
MarieJessica
Tid/bana: BANA 1
58BANA 1Fredrik

13

-

3

Ulrika
TobiasFanny
Tid/bana: BANA 2
59BANA 2Åsa

1

-

15

Anders
YvonneMarie
Tid/bana: BANA 3
60BANA 3Dick

7

-

9

Micke
MarkusEmelie



Namn SMVMOMFM Poäng
1Anders151113163
2Fredrik15933155
3Markus151014148
4Thomas151014146
5Emelie151113141
6Micke15915140
7Dick15915137
8Andre15636118
9Åsa15528110
10Sara15546107
11Jessica153210103
12Marie1551999
13Tobias15411098
14Fanny1551994
15Ulrika15131187
16Yvonne15321074



Information

Laget som först vunnit 3 gem vinner matchen.
1 gem = 1 poäng


Teckenförklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= Förlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.