När IF Padel KM 2021

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana: 08:30 När Bodi
108:30 När BodiPer Johansson

20

-

12

Henrik Stenberg
Anders B HäglundJoakim Rylander
Tid/bana: 08:30 När Bygg
208:30 När ByggJens Håkansta

7

-

25

Magnus Borgman
Mikael JämtbergOkänd
Tid/bana: 09:00 När Bodi
309:00 När BodiHenrik Stenberg

15

-

17

Daniel Stenberg
Joakim RylanderJoakim Haglund
Tid/bana: 09:00 När Bygg
409:00 När ByggMagnus Borgman

10

-

22

Per Johansson
OkändAnders B Häglund
Tid/bana: 09:30 När Bodi
509:30 När BodiMagnus Borgman

12

-

20

Henrik Stenberg
OkändJoakim Rylander
Tid/bana: 09:30 När Bygg
609:30 När ByggDaniel Stenberg

24

-

8

Jens Håkansta
Joakim HaglundMikael Jämtberg
Tid/bana: 10:00 När Bodi
710:00 När BodiHenrik Stenberg

21

-

11

Jens Håkansta
Joakim RylanderMikael Jämtberg
Tid/bana: 10:00 När Bygg
810:00 När ByggPer Johansson

8

-

24

Daniel Stenberg
Anders B HäglundJoakim Haglund
Tid/bana: 10:30 När Bodi
910:30 När BodiJens Håkansta

9

-

23

Per Johansson
Mikael JämtbergAnders B Häglund
Tid/bana: 10:30 När Bygg
1010:30 När ByggMagnus Borgman

11

-

21

Daniel Stenberg
OkändJoakim Haglund


Namn SMVMOMFM Poäng
1Daniel Stenberg/ Joakim Haglund440086
2Per Johansson/ Anders B Häglund430173
3Henrik Stenberg/ Joakim Rylander420268
4Magnus Borgman/ Okänd410358
5Jens Håkansta/ Mikael Jämtberg400435

Grupp 2

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana: 11:00 När Bodi
111:00 När BodiElin Karlsson

18

-

14

Johan Häglund
Andreas HahnAndreas Nährstrand
Tid/bana: 11:00 När Bygg
211:00 När ByggEmelie Klostermann

19

-

13

Annie Lindström
Sam HogenfältSofie Lindström
Tid/bana: 11:30 När Bodi
311:30 När BodiJohan Häglund

16

-

16

Freddie Forsman
Andreas NährstrandTorbjörn Svensson
Tid/bana: 11:30 När Bygg
411:30 När ByggAnnie Lindström

13

-

19

Elin Karlsson
Sofie LindströmAndreas Hahn
Tid/bana: 12:00 När Bodi
512:00 När BodiAnnie Lindström

10

-

22

Johan Häglund
Sofie LindströmAndreas Nährstrand
Tid/bana: 12:00 När Bygg
612:00 När ByggFreddie Forsman

22

-

10

Emelie Klostermann
Torbjörn SvenssonSam Hogenfält
Tid/bana: 12:30 När Bodi
712:30 När BodiJohan Häglund

18

-

14

Emelie Klostermann
Andreas NährstrandSam Hogenfält
Tid/bana: 12:30 När Bygg
812:30 När ByggElin Karlsson

13

-

19

Freddie Forsman
Andreas HahnTorbjörn Svensson
Tid/bana: 13:00 När Bodi
913:00 När BodiEmelie Klostermann

14

-

18

Elin Karlsson
Sam HogenfältAndreas Hahn
Tid/bana: 13:00 När Bygg
1013:00 När ByggAnnie Lindström

10

-

22

Freddie Forsman
Sofie LindströmTorbjörn Svensson


Namn SMVMOMFM Poäng
1Freddie Forsman/ Torbjörn Svensson431079
2Johan Häglund/ Andreas Nährstrand421170
3Elin Karlsson/ Andreas Hahn430168
4Emelie Klostermann/ Sam Hogenfält410357
5Annie Lindström/ Sofie Lindström400446

Grupp 3

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana: 13:30 När Bodi
113:30 När BodiMarie Nyman

13

-

19

Hjalmar Henriksson
Olof NymanHenrik Häglund
Tid/bana: 13:30 När Bygg
213:30 När ByggNicklas Stuxgren

13

-

19

Louise Stenberg
Ann NybergJosefine Rylander
Tid/bana: 14:00 När Bodi
314:00 När BodiHjalmar Henriksson

14

-

18

Martin Mårdbrink
Henrik HäglundAdam Karlsson
Tid/bana: 14:00 När Bygg
414:00 När ByggLouise Stenberg

19

-

13

Marie Nyman
Josefine RylanderOlof Nyman
Tid/bana: 14:30 När Bodi
514:30 När BodiLouise Stenberg

17

-

15

Hjalmar Henriksson
Josefine RylanderHenrik Häglund
Tid/bana: 14:30 När Bygg
614:30 När ByggMartin Mårdbrink

21

-

11

Nicklas Stuxgren
Adam KarlssonAnn Nyberg
Tid/bana: 15:00 När Bodi
715:00 När BodiHjalmar Henriksson

17

-

15

Nicklas Stuxgren
Henrik HäglundAnn Nyberg
Tid/bana: 15:00 När Bygg
815:00 När ByggMarie Nyman

12

-

20

Martin Mårdbrink
Olof NymanAdam Karlsson
Tid/bana: 15:30 När Bodi
915:30 När BodiNicklas Stuxgren

16

-

16

Marie Nyman
Ann NybergOlof Nyman
Tid/bana: 15:30 När Bygg
1015:30 När ByggLouise Stenberg

13

-

19

Martin Mårdbrink
Josefine RylanderAdam Karlsson


Namn SMVMOMFM Poäng
1Martin Mårdbrink/ Adam Karlsson440078
2Louise Stenberg/ Josefine Rylander430168
3Hjalmar Henriksson/ Henrik Häglund420265
4Nicklas Stuxgren/ Ann Nyberg401355
5Marie Nyman/ Olof Nyman401354

Grupp 4

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana: 16:00 När Bodi
116:00 När BodiJohan Bäck

16

-

16

Mikaela Larsson
Viktor HedlundKia Lemoine
Tid/bana: 16:00 När Bygg
216:00 När ByggErik Kocken

23

-

9

Madde Grönström
Cecilia KockenSara Wiberg
Tid/bana: 16:30 När Bodi
316:30 När BodiMikaela Larsson

18

-

14

Christian Dellevik
Kia LemoineHans Kerner
Tid/bana: 16:30 När Bygg
416:30 När ByggMadde Grönström

7

-

25

Johan Bäck
Sara WibergViktor Hedlund
Tid/bana: 17:00 När Bodi
517:00 När BodiMadde Grönström

12

-

20

Mikaela Larsson
Sara WibergKia Lemoine
Tid/bana: 17:00 När Bygg
617:00 När ByggChristian Dellevik

11

-

21

Erik Kocken
Hans KernerCecilia Kocken
Tid/bana: 17:30 När Bodi
717:30 När BodiMikaela Larsson

19

-

13

Erik Kocken
Kia LemoineCecilia Kocken
Tid/bana: 17:30 När Bygg
817:30 När ByggJohan Bäck

12

-

20

Christian Dellevik
Viktor HedlundHans Kerner
Tid/bana: 18:00 När Bodi
918:00 När BodiErik Kocken

15

-

17

Johan Bäck
Cecilia KockenViktor Hedlund
Tid/bana: 18:00 När Bygg
1018:00 När ByggMadde Grönström

16

-

16

Christian Dellevik
Sara WibergHans Kerner


Namn SMVMOMFM Poäng
1Mikaela Larsson/ Kia Lemoine431073
2Erik Kocken/ Cecilia Kocken420272
3Johan Bäck/ Viktor Hedlund421170
4Christian Dellevik/ Hans Kerner411261
5Madde Grönström/ Sara Wiberg401344

Information

PADEL KM 2021-NÄR IF

Datum: 24-25 juli 2021, preliminära speltider kl 08-16

Plats: När IP

Anmälan: Skicka mail till nar_if@outlook.com och ange:

Lagnamn
Namn på lagmedlemmar
Mobilnummer till lagmedlemmar
Matchi-skala på lagmedlemmar

PADEL KM 2021-NÄR IF spelas med valfri uppsättning partner mix eller inte, minimiålder 15 år. Skatta nivå genom Matchis-skala 1-10: www.matchi.selevels?lang=se

Betalning: Görs till När IF Swish-konto 123 535 06 16. Anmälningsavgift 500 kronor per lag. Märk din betalning med ditt lagnamn.

Deadline: Senast tidpunkt för anmälan är 19 juli 2021. Säkrad plats i turneringen bekräftas via mail.

Antal spelare och lag: Bekräftas beroende på anmälningar och nivåer. Varje lag spelar minst 4 matcher.

Spelform: Vi spelar TEAM AMERICANO - Detta innebär att det är gruppspel, alla lag möter alla lag i gruppen. Sedan följer slutspel och final.

Vi ser fram emot en rolig tävling med många bra dueller och spännande matcher!


Teckenförklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= Förlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.