Oktober Open Dam

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana: MTB
1MTBAnna Lindevall

11

-

7

Annie Önnerdal
Nathalie HjälmChatrine Gibson
Tid/bana: PadelPärras
2PadelPärrasPernilla Lafis

8

-

10

Jenny Bruno
Catarina LyckåsenSmilla Sivander
Tid/bana: MTB
3MTBMatilda Erdhage

8

-

10

Gunilla Sarhus
Marie LindqvistMaria Fjäll
Tid/bana: PadelPärras
4PadelPärrasUllis Utriainen

4

-

14

Hannah Lannér Ferriday
Sara HermanssonLinda Johnson
Tid/bana: MTB
5MTBAnnie Önnerdal

12

-

6

Jenny Bruno
Chatrine GibsonSmilla Sivander
Tid/bana: PadelPärras
6PadelPärrasGunilla Sarhus

10

-

8

Anna Lindevall
Maria FjällNathalie Hjälm
Tid/bana: MTB
7MTBHannah Lannér Ferriday

16

-

2

Pernilla Lafis
Linda JohnsonCatarina Lyckåsen
Tid/bana: PadelPärras
8PadelPärrasUllis Utriainen

11

-

7

Matilda Erdhage
Sara HermanssonMarie Lindqvist
Tid/bana: MTB
9MTBGunilla Sarhus

6

-

12

Annie Önnerdal
Maria FjällChatrine Gibson
Tid/bana: PadelPärras
10PadelPärrasJenny Bruno

7

-

11

Hannah Lannér Ferriday
Smilla SivanderLinda Johnson
Tid/bana: MTB
11MTBAnna Lindevall

12

-

6

Ullis Utriainen
Nathalie HjälmSara Hermansson
Tid/bana: PadelPärras
12PadelPärrasPernilla Lafis

16

-

2

Matilda Erdhage
Catarina LyckåsenMarie Lindqvist
Tid/bana: MTB
13MTBAnnie Önnerdal

9

-

9

Hannah Lannér Ferriday
Chatrine GibsonLinda Johnson
Tid/bana: PadelPärras
14PadelPärrasUllis Utriainen

9

-

9

Gunilla Sarhus
Sara HermanssonMaria Fjäll
Tid/bana: MTB
15MTBMatilda Erdhage

3

-

15

Jenny Bruno
Marie LindqvistSmilla Sivander
Tid/bana: PadelPärras
16PadelPärrasPernilla Lafis

5

-

13

Anna Lindevall
Catarina LyckåsenNathalie Hjälm
Tid/bana: MTB
17MTBUllis Utriainen

5

-

13

Annie Önnerdal
Sara HermanssonChatrine Gibson
Tid/bana: PadelPärras
18PadelPärrasHannah Lannér Ferriday

17

-

1

Matilda Erdhage
Linda JohnsonMarie Lindqvist
Tid/bana: MTB
19MTBGunilla Sarhus

11

-

7

Pernilla Lafis
Maria FjällCatarina Lyckåsen
Tid/bana: PadelPärras
20PadelPärrasJenny Bruno

6

-

12

Anna Lindevall
Smilla SivanderNathalie Hjälm
Tid/bana: MTB
21MTBAnnie Önnerdal

12

-

6

Matilda Erdhage
Chatrine GibsonMarie Lindqvist
Tid/bana: PadelPärras
22PadelPärrasPernilla Lafis

9

-

9

Ullis Utriainen
Catarina LyckåsenSara Hermansson
Tid/bana: MTB
23MTBAnna Lindevall

9

-

9

Hannah Lannér Ferriday
Nathalie HjälmLinda Johnson
Tid/bana: PadelPärras
24PadelPärrasJenny Bruno

8

-

10

Gunilla Sarhus
Smilla SivanderMaria Fjäll
Tid/bana: MTB
25MTBPernilla Lafis

3

-

15

Annie Önnerdal
Catarina LyckåsenChatrine Gibson
Tid/bana: PadelPärras
26PadelPärrasMatilda Erdhage

2

-

16

Anna Lindevall
Marie LindqvistNathalie Hjälm
Tid/bana: MTB
27MTBUllis Utriainen

8

-

10

Jenny Bruno
Sara HermanssonSmilla Sivander
Tid/bana: PadelPärras
28PadelPärrasHannah Lannér Ferriday

11

-

7

Gunilla Sarhus
Linda JohnsonMaria Fjäll


Namn SMVMOMFM Poäng
1Hannah Lannér Ferriday/ Linda Johnson752087
2Anna Lindevall/ Nathalie Hjälm751181
3Annie Önnerdal/ Chatrine Gibson751180
4Gunilla Sarhus/ Maria Fjäll741263
5Jenny Bruno/ Smilla Sivander730462
6Ullis Utriainen/ Sara Hermansson712452
7Pernilla Lafis/ Catarina Lyckåsen711550
8Matilda Erdhage/ Marie Lindqvist700729

Grupp 2

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana: Bäckarnas Bana
1Bäckarnas BanaCamilla Park

13

-

5

Helena Gavelin
Liselotte BergendorffSofie Ek
Tid/bana: 746
2746Anna Lövstrand

9

-

9

Linda Lerner
Åsa IveborgTilda Jansson
Tid/bana: Bäckarnas Bana
3Bäckarnas BanaErika Johansson

8

-

10

Madelene Fredriksson
Emilia AmbLinda Mayer
Tid/bana: 746
4746Mathilda Eriksson

7

-

11

Malin Mattsson
Therese LangvardtMaria Humla
Tid/bana: Bäckarnas Bana
5Bäckarnas BanaHelena Gavelin

8

-

10

Linda Lerner
Sofie EkTilda Jansson
Tid/bana: 746
6746Madelene Fredriksson

10

-

8

Camilla Park
Linda MayerLiselotte Bergendorff
Tid/bana: Bäckarnas Bana
7Bäckarnas BanaMalin Mattsson

11

-

7

Anna Lövstrand
Maria HumlaÅsa Iveborg
Tid/bana: 746
8746Mathilda Eriksson

10

-

8

Erika Johansson
Therese LangvardtEmilia Amb
Tid/bana: Bäckarnas Bana
9Bäckarnas BanaMadelene Fredriksson

10

-

8

Helena Gavelin
Linda MayerSofie Ek
Tid/bana: 746
10746Linda Lerner

8

-

10

Malin Mattsson
Tilda JanssonMaria Humla
Tid/bana: Bäckarnas Bana
11Bäckarnas BanaCamilla Park

10

-

8

Mathilda Eriksson
Liselotte BergendorffTherese Langvardt
Tid/bana: 746
12746Anna Lövstrand

11

-

7

Erika Johansson
Åsa IveborgEmilia Amb
Tid/bana: Bäckarnas Bana
13Bäckarnas BanaHelena Gavelin

8

-

10

Malin Mattsson
Sofie EkMaria Humla
Tid/bana: 746
14746Mathilda Eriksson

8

-

10

Madelene Fredriksson
Therese LangvardtLinda Mayer
Tid/bana: Bäckarnas Bana
15Bäckarnas BanaErika Johansson

5

-

13

Linda Lerner
Emilia AmbTilda Jansson
Tid/bana: 746
16746Anna Lövstrand

7

-

11

Camilla Park
Åsa IveborgLiselotte Bergendorff
Tid/bana: Bäckarnas Bana
17Bäckarnas BanaMathilda Eriksson

10

-

8

Helena Gavelin
Therese LangvardtSofie Ek
Tid/bana: 746
18746Malin Mattsson

12

-

6

Erika Johansson
Maria HumlaEmilia Amb
Tid/bana: Bäckarnas Bana
19Bäckarnas BanaMadelene Fredriksson

10

-

8

Anna Lövstrand
Linda MayerÅsa Iveborg
Tid/bana: 746
20746Linda Lerner

10

-

8

Camilla Park
Tilda JanssonLiselotte Bergendorff
Tid/bana: Bäckarnas Bana
21Bäckarnas BanaHelena Gavelin

14

-

4

Erika Johansson
Sofie EkEmilia Amb
Tid/bana: 746
22746Anna Lövstrand

9

-

9

Mathilda Eriksson
Åsa IveborgTherese Langvardt
Tid/bana: Bäckarnas Bana
23Bäckarnas BanaCamilla Park

11

-

7

Malin Mattsson
Liselotte BergendorffMaria Humla
Tid/bana: 746
24746Linda Lerner

12

-

6

Madelene Fredriksson
Tilda JanssonLinda Mayer
Tid/bana: Bäckarnas Bana
25Bäckarnas BanaAnna Lövstrand

8

-

10

Helena Gavelin
Åsa IveborgSofie Ek
Tid/bana: 746
26746Erika Johansson

2

-

16

Camilla Park
Emilia AmbLiselotte Bergendorff
Tid/bana: Bäckarnas Bana
27Bäckarnas BanaMathilda Eriksson

8

-

10

Linda Lerner
Therese LangvardtTilda Jansson
Tid/bana: 746
28746Malin Mattsson

8

-

10

Madelene Fredriksson
Maria HumlaLinda Mayer


Namn SMVMOMFM Poäng
1Camilla Park/ Liselotte Bergendorff750277
2Linda Lerner/ Tilda Jansson751172
3Malin Mattsson/ Maria Humla750269
4Madelene Fredriksson/ Linda Mayer760166
5Helena Gavelin/ Sofie Ek720561
6Mathilda Eriksson/ Therese Langvardt721460
7Anna Lövstrand/ Åsa Iveborg712459
8Erika Johansson/ Emilia Amb700740


Teckenförklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= Förlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.