Actionpadel

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana:
1Magnus F

18

-

7

Robert
MikaelSvante
Tid/bana:
2Gustav

16

-

8

Ulrika
Anders PleskovicMattias
Tid/bana:
3Eva

14

-

10

Kristoffer A
Filip GAnders
Tid/bana:
4Magnus F

14

-

6

Kristoffer A
AndersAnders Pleskovic
Tid/bana:
5Filip G

17

-

3

Eva
RobertMikael
Tid/bana:
6Mattias

12

-

6

Gustav
SvanteUlrika
Tid/bana:
7Filip G

19

-

7

Gustav
SvanteRobert
Tid/bana:
8Ulrika

7

-

14

Kristoffer A
AndersMagnus F
Tid/bana:
9Mikael

18

-

10

Eva
Anders PleskovicMattias
Tid/bana:
10Mikael

13

-

5

Eva
MattiasMagnus F
Tid/bana:
11Svante

10

-

10

Filip G
Anders PleskovicAnders
Tid/bana:
12Gustav

14

-

6

Ulrika
Kristoffer ARobert
Tid/bana:
13Robert

11

-

12

Anders Pleskovic
EvaUlrika
Tid/bana:
14Kristoffer A

4

-

16

Gustav
MikaelMagnus F
Tid/bana:
15Filip G

20

-

5

Svante
MattiasAnders
Tid/bana:
16Kristoffer A

10

-

13

Mikael
MattiasSvante
Tid/bana:
17Robert

15

-

5

Ulrika
AndersEva
Tid/bana:
18Magnus F

7

-

16

Gustav
Anders PleskovicFilip G
Tid/bana:
19Eva

7

-

20

Filip G
GustavMagnus F
Tid/bana:
20Mattias

12

-

10

Kristoffer A
Anders PleskovicRobert
Tid/bana:
21Ulrika

5

-

16

Mikael
SvanteAnders
Tid/bana:
22Anders

6

-

16

Gustav
Anders PleskovicMikael
Tid/bana:
23Ulrika

16

-

7

Eva
Magnus FSvante
Tid/bana:
24Kristoffer A

11

-

12

Mattias
Filip GRobert
Tid/bana:
25Mattias

10

-

18

Filip G
Magnus FUlrika
Tid/bana:
26Mikael

8

-

12

Gustav
RobertAnders
Tid/bana:
27Eva

4

-

13

Kristoffer A
Anders PleskovicSvante
Tid/bana:
28Gustav

16

-

4

Eva
SvanteKristoffer A
Tid/bana:
29Filip G

14

-

4

Ulrika
Anders PleskovicMikael
Tid/bana:
30Mattias

14

-

10

Magnus F
AndersRobert
Tid/bana:
31Svante

21

-

7

Anders Pleskovic
Magnus FRobert
Tid/bana:
32Eva

7

-

15

Gustav
AndersMattias
Tid/bana:
33Ulrika

8

-

23

Filip G
Kristoffer AMikael



Namn SMVMOMFM Poäng
1Filip G11911182
2Magnus F11704151
3Gustav11803141
4Mikael11704136
5Mattias11704136
6Svante11614128
7Anders11515116
8Anders Pleskovic11515112
9Robert11308110
10Kristoffer A11308104
11Ulrika 1130895
12Eva11101077



Information

Klunsa om serv bäst av 1
4 servar sedan går serv över till andra laget
Bäst av 32 poäng kan bli 16-16
De 2 Lag plats 1-2 med flest poäng efter alla matcher går till final bäst av 5 game. golden ball vid 40 lika
De 2 lag plats 3-4 spelar match om brons
om ni vill sedan kan ni spela om plats 5-6 och plats 7-8
alla finala matcher går till bäst av 5 game med golden ball vid 40 lika



Teckenförklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= Förlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.