Actionpadel

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana:
1Christina

4

-

16

Håkan
HelenaGunnar
Tid/bana:
2Filip

18

-

7

Andre Acevedo
FredrikCecilia
Tid/bana:
3Gurrrrra

12

-

7

Mackan
KristofferJamie Thomas
Tid/bana:
4Håkan

10

-

9

Mackan
Jamie Thomas Fredrik
Tid/bana:
5Kristoffer

8

-

14

Gurrrrra
ChristinaGunnar
Tid/bana:
6Cecilia

10

-

15

Filip
HelenaAndre Acevedo
Tid/bana:
7Kristoffer

8

-

14

Filip
HelenaChristina
Tid/bana:
8Andre Acevedo

11

-

11

Mackan
Jamie ThomasHåkan
Tid/bana:
9Gunnar

11

-

9

Gurrrrra
FredrikCecilia
Tid/bana:
10Gurrrrra

9

-

7

Gunnar
HåkanCecilia
Tid/bana:
11Helena

12

-

9

Kristoffer
FredrikJamie Thomas
Tid/bana:
12Filip

15

-

5

Andre Acevedo
MackanChristina
Tid/bana:
13 Fredrik

6

-

14

Christina
Andre AcevedoGurrrrra
Tid/bana:
14Mackan

8

-

18

Filip
GunnarHåkan
Tid/bana:
15Kristoffer

11

-

11

Helena
CeciliaJamie Thomas
Tid/bana:
16Cecilia

9

-

13

Helena
MackanGunnar
Tid/bana:
17Christina

8

-

15

Andre Acevedo
Jamie ThomasGurrrrra
Tid/bana:
18Håkan

8

-

14

Filip
FredrikKristoffer
Tid/bana:
19Håkan

10

-

12

Filip
KristofferGurrrrra
Tid/bana:
20Cecilia

8

-

10

Mackan
FredrikChristina
Tid/bana:
21Andre Acevedo

9

-

13

Gunnar
HelenaJamie Thomas
Tid/bana:
22 Fredrik

8

-

16

Gunnar
Jamie ThomasFilip
Tid/bana:
23Andre Acevedo

9

-

11

Gurrrrra
HåkanHelena
Tid/bana:
24Mackan

16

-

5

Cecilia
KristofferChristina
Tid/bana:
25Cecilia

10

-

9

Kristoffer
HåkanAndre Acevedo
Tid/bana:
26Gunnar

8

-

14

Filip
ChristinaJamie Thomas
Tid/bana:
27Gurrrrra

11

-

10

Mackan
FredrikHelena
Tid/bana:
28Gurrrrra

17

-

13

Filip
MackanHelena
Tid/bana:
29Kristoffer

8

-

19

Andre Acevedo
FredrikGunnar
Tid/bana:
30Cecilia

15

-

12

Håkan
Jamie ThomasChristina
Tid/bana:
31 Fredrik

9

-

15

Helena
ChristinaHåkan
Tid/bana:
32Gurrrrra

10

-

19

Filip
Jamie ThomasCecilia
Tid/bana:
33Andre Acevedo

13

-

9

Kristoffer
MackanGunnar



Namn SMVMOMFM Poäng
1Filip111001168
2Gurrrrra11902134
3Gunnar11704134
4Håkan11614128
5Mackan11515125
6Andre Acevedo11416118
7Jamie Thomas11425116
8Helena11416116
9Kristoffer11317114
10Cecilia11317110
11 Fredrik11407108
12Christina1130897



Information

Klunsa om serv bäst av 1
4 servar sedan går serv över till andra laget
Bäst av 32 poäng kan bli 16-16
De 2 Lag plats 1-2 med flest poäng efter alla matcher går till final bäst av 5 game. golden ball vid 40 lika
De 2 lag plats 3-4 spelar match om brons
om ni vill sedan kan ni spela om plats 5-6 och plats 7-8
alla finala matcher går till bäst av 5 game med golden ball vid 40 lika



Teckenförklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= Förlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.