Cup

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana: 1. AB Karl Hedin
11. AB Karl HedinKaij B

7

-

17

Johan H
Thomas HPer H
Tid/bana: 2. Konditori Janeling
22. Konditori JanelingAnders B

19

-

5

Martin B
Marcus HHenrik H
Tid/bana: 3. BLOKK Fastighetspartner
33. BLOKK FastighetspartnerJohn B

14

-

10

Rene B
Mats BJimmy H
Tid/bana: 1. AB Karl Hedin
41. AB Karl HedinMarcus H

11

-

13

Jimmy H
Rene BKaij B
Tid/bana: 2. Konditori Janeling
52. Konditori JanelingMats B

10

-

14

John B
Johan HThomas H
Tid/bana: 3. BLOKK Fastighetspartner
63. BLOKK FastighetspartnerHenrik H

11

-

13

Anders B
Per HMartin B
Tid/bana: 1. AB Karl Hedin
71. AB Karl HedinPer H

13

-

11

Johan H
Mats BAnders B
Tid/bana: 2. Konditori Janeling
82. Konditori JanelingMartin B

19

-

5

Rene B
Jimmy HKaij B
Tid/bana: 3. BLOKK Fastighetspartner
93. BLOKK FastighetspartnerThomas H

13

-

11

John B
Marcus HHenrik H
Tid/bana: 1. AB Karl Hedin
101. AB Karl HedinThomas H

16

-

8

John B
Henrik HKaij B
Tid/bana: 2. Konditori Janeling
112. Konditori JanelingPer H

18

-

6

Mats B
Marcus HJimmy H
Tid/bana: 3. BLOKK Fastighetspartner
123. BLOKK FastighetspartnerAnders B

5

-

19

Martin B
Rene BJohan H
Tid/bana: 1. AB Karl Hedin
131. AB Karl HedinMarcus H

13

-

11

Johan H
Martin BJohn B
Tid/bana: 2. Konditori Janeling
142. Konditori JanelingRene B

13

-

11

Anders B
Thomas HKaij B
Tid/bana: 3. BLOKK Fastighetspartner
153. BLOKK FastighetspartnerMats B

6

-

18

Per H
Henrik HJimmy H
Tid/bana: 1. AB Karl Hedin
161. AB Karl HedinRene B

5

-

19

Thomas H
Henrik HPer H
Tid/bana: 2. Konditori Janeling
172. Konditori JanelingJohan H

9

-

15

Martin B
Jimmy HJohn B
Tid/bana: 3. BLOKK Fastighetspartner
183. BLOKK FastighetspartnerKaij B

10

-

14

Anders B
Marcus HMats B
Tid/bana: 1. AB Karl Hedin
191. AB Karl HedinMats B

4

-

20

John B
Kaij BAnders B
Tid/bana: 2. Konditori Janeling
202. Konditori JanelingHenrik H

16

-

8

Rene B
Marcus HJohan H
Tid/bana: 3. BLOKK Fastighetspartner
213. BLOKK FastighetspartnerMartin B

16

-

8

Thomas H
Per HJimmy H
Tid/bana: 1. AB Karl Hedin
221. AB Karl HedinThomas H

9

-

15

Marcus H
Anders BJimmy H
Tid/bana: 2. Konditori Janeling
232. Konditori JanelingMartin B

6

-

18

John B
Kaij BPer H
Tid/bana: 3. BLOKK Fastighetspartner
243. BLOKK FastighetspartnerRene B

4

-

20

Henrik H
Mats BJohan H
Tid/bana: 1. AB Karl Hedin
251. AB Karl HedinMats B

20

-

4

Henrik H
Martin BKaij B
Tid/bana: 2. Konditori Janeling
262. Konditori JanelingThomas H

16

-

8

Anders B
Johan HJimmy H
Tid/bana: 3. BLOKK Fastighetspartner
273. BLOKK FastighetspartnerJohn B

13

-

11

Rene B
Marcus HPer H
Tid/bana: 1. AB Karl Hedin
281. AB Karl HedinRene B

9

-

15

Per H
John BAnders B
Tid/bana: 2. Konditori Janeling
292. Konditori JanelingMats B

8

-

16

Martin B
Marcus HThomas H
Tid/bana: 3. BLOKK Fastighetspartner
303. BLOKK FastighetspartnerHenrik H

17

-

7

Kaij B
Jimmy HJohan H
Tid/bana: 1. AB Karl Hedin
311. AB Karl HedinKaij B

4

-

20

Johan H
Per HMarcus H
Tid/bana: 2. Konditori Janeling
322. Konditori JanelingJohn B

13

-

11

Anders B
Jimmy HHenrik H
Tid/bana: 3. BLOKK Fastighetspartner
333. BLOKK FastighetspartnerMartin B

13

-

11

Mats B
Rene BThomas H



Namn SMVMOMFM Pošng
1Per H11803160
2Marcus H11803156
3Martin B11902155
4Johan H11506148
5John B11704146
6Thomas H11704142
7Jimmy H11605136
8Anders B11506136
9Henrik H11407122
10Mats B11407110
11Rene B1120994
12Kaij B11101079



Grupp 2

MNrTid/Bana LagPošng PošngLag
Tid/bana:
1Spelare B2

0

-

0

Spelare B4
Spelare B6Spelare B9
Tid/bana:
2Spelare B1

0

-

0

Spelare B7
Spelare B12Spelare B3
Tid/bana:
3Spelare B11

0

-

0

Spelare B13
Spelare B15Spelare B8
Tid/bana:
4Spelare B14

0

-

0

Spelare B5
Spelare B10Spelare B16
Tid/bana:
5Spelare B10

0

-

0

Spelare B14
Spelare B1Spelare B12
Tid/bana:
6Spelare B9

0

-

0

Spelare B11
Spelare B15Spelare B4
Tid/bana:
7Spelare B16

0

-

0

Spelare B3
Spelare B7Spelare B5
Tid/bana:
8Spelare B13

0

-

0

Spelare B2
Spelare B6Spelare B8
Tid/bana:
9Spelare B6

0

-

0

Spelare B16
Spelare B7Spelare B13
Tid/bana:
10Spelare B3

0

-

0

Spelare B5
Spelare B2Spelare B8
Tid/bana:
11Spelare B14

0

-

0

Spelare B9
Spelare B15Spelare B12
Tid/bana:
12Spelare B4

0

-

0

Spelare B10
Spelare B1Spelare B11
Tid/bana:
13Spelare B9

0

-

0

Spelare B12
Spelare B2Spelare B3
Tid/bana:
14Spelare B13

0

-

0

Spelare B16
Spelare B11Spelare B10
Tid/bana:
15Spelare B4

0

-

0

Spelare B7
Spelare B6Spelare B1
Tid/bana:
16Spelare B15

0

-

0

Spelare B5
Spelare B8Spelare B14
Tid/bana:
17Spelare B4

0

-

0

Spelare B8
Spelare B15Spelare B6
Tid/bana:
18Spelare B1

0

-

0

Spelare B7
Spelare B14Spelare B5
Tid/bana:
19Spelare B10

0

-

0

Spelare B3
Spelare B12Spelare B16
Tid/bana:
20Spelare B2

0

-

0

Spelare B11
Spelare B13Spelare B9
Tid/bana:
21Spelare B12

0

-

0

Spelare B10
Spelare B15Spelare B4
Tid/bana:
22Spelare B7

0

-

0

Spelare B2
Spelare B13Spelare B5
Tid/bana:
23Spelare B9

0

-

0

Spelare B1
Spelare B14Spelare B11
Tid/bana:
24Spelare B3

0

-

0

Spelare B6
Spelare B8Spelare B16
Tid/bana:
25Spelare B8

0

-

0

Spelare B9
Spelare B14Spelare B3
Tid/bana:
26Spelare B6

0

-

0

Spelare B16
Spelare B1Spelare B11
Tid/bana:
27Spelare B2

0

-

0

Spelare B15
Spelare B12Spelare B5
Tid/bana:
28Spelare B4

0

-

0

Spelare B13
Spelare B7Spelare B10
Tid/bana:
29Spelare B3

0

-

0

Spelare B9
Spelare B10Spelare B13
Tid/bana:
30Spelare B6

0

-

0

Spelare B5
Spelare B15Spelare B1
Tid/bana:
31Spelare B4

0

-

0

Spelare B14
Spelare B8Spelare B7
Tid/bana:
32Spelare B12

0

-

0

Spelare B11
Spelare B16Spelare B2
Tid/bana:
33Spelare B7

0

-

0

Spelare B14
Spelare B2Spelare B11
Tid/bana:
34Spelare B8

0

-

0

Spelare B4
Spelare B16Spelare B12
Tid/bana:
35Spelare B13

0

-

0

Spelare B1
Spelare B5Spelare B9
Tid/bana:
36Spelare B6

0

-

0

Spelare B10
Spelare B3Spelare B15
Tid/bana:
37Spelare B5

0

-

0

Spelare B13
Spelare B12Spelare B4
Tid/bana:
38Spelare B14

0

-

0

Spelare B6
Spelare B3Spelare B11
Tid/bana:
39Spelare B15

0

-

0

Spelare B7
Spelare B2Spelare B10
Tid/bana:
40Spelare B1

0

-

0

Spelare B8
Spelare B16Spelare B9
Tid/bana:
41Spelare B8

0

-

0

Spelare B9
Spelare B7Spelare B10
Tid/bana:
42Spelare B15

0

-

0

Spelare B2
Spelare B1Spelare B16
Tid/bana:
43Spelare B6

0

-

0

Spelare B12
Spelare B5Spelare B11
Tid/bana:
44Spelare B4

0

-

0

Spelare B3
Spelare B14Spelare B13
Tid/bana:
45Spelare B1

0

-

0

Spelare B15
Spelare B13Spelare B3
Tid/bana:
46Spelare B8

0

-

0

Spelare B11
Spelare B12Spelare B7
Tid/bana:
47Spelare B4

0

-

0

Spelare B2
Spelare B16Spelare B14
Tid/bana:
48Spelare B5

0

-

0

Spelare B10
Spelare B9Spelare B6
Tid/bana:
49Spelare B5

0

-

0

Spelare B9
Spelare B4Spelare B16
Tid/bana:
50Spelare B10

0

-

0

Spelare B14
Spelare B2Spelare B6
Tid/bana:
51Spelare B3

0

-

0

Spelare B7
Spelare B11Spelare B15
Tid/bana:
52Spelare B8

0

-

0

Spelare B13
Spelare B1Spelare B12
Tid/bana:
53Spelare B10

0

-

0

Spelare B2
Spelare B8Spelare B1
Tid/bana:
54Spelare B4

0

-

0

Spelare B11
Spelare B3Spelare B5
Tid/bana:
55Spelare B12

0

-

0

Spelare B14
Spelare B6Spelare B13
Tid/bana:
56Spelare B7

0

-

0

Spelare B16
Spelare B9Spelare B15
Tid/bana:
57Spelare B13

0

-

0

Spelare B16
Spelare B15Spelare B14
Tid/bana:
58Spelare B9

0

-

0

Spelare B12
Spelare B6Spelare B7
Tid/bana:
59Spelare B8

0

-

0

Spelare B5
Spelare B11Spelare B10
Tid/bana:
60Spelare B4

0

-

0

Spelare B1
Spelare B2Spelare B3



Namn SMVMOMFM Pošng
1Spelare B100000
2Spelare B200000
3Spelare B300000
4Spelare B400000
5Spelare B500000
6Spelare B600000
7Spelare B700000
8Spelare B800000
9Spelare B900000
10Spelare B1000000
11Spelare B1100000
12Spelare B1200000
13Spelare B1300000
14Spelare B1400000
15Spelare B1500000
16Spelare B1600000




TeckenfŲrklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= FŲrlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.

(2019-03-27/22-01-07/12201701201) Cnr:1064-74(Arkiverad:2022-01-07)
F-ID:fec79f584d0e2f426e789d68d77007a6