Örebro Padel Damamericano

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana:
1Eva-Lena Odén

6

-

18

Johanna Aikio
Åsa KällströmJenny Collin
Tid/bana:
2Barbara Bugday

13

-

11

Linda Brohmèe
Charlotta WahlgrenMoa Franzson
Tid/bana:
3Moa Franzson

4

-

20

Linda Brohmèe
Jenny Collin Johanna Aikio
Tid/bana:
4Eva-Lena Odén

9

-

15

Åsa Källström
Barbara BugdayCharlotta Wahlgren
Tid/bana:
5Jenny Collin

10

-

14

Moa Franzson
Eva-Lena OdénBarbara Bugday
Tid/bana:
6Linda Brohmèe

13

-

11

Johanna Aikio
Charlotta WahlgrenÅsa Källström
Tid/bana:
7Åsa Källström

14

-

10

Johanna Aikio
Barbara BugdayMoa Franzson
Tid/bana:
8Charlotta Wahlgren

7

-

17

Linda Brohmèe
Eva-Lena OdénJenny Collin
Tid/bana:
9Johanna Aikio

13

-

11

Moa Franzson
Eva-Lena OdénCharlotta Wahlgren
Tid/bana:
10Åsa Källström

9

-

15

Barbara Bugday
Jenny Collin Linda Brohmèe
Tid/bana:
11Barbara Bugday

21

-

3

Linda Brohmèe
Johanna AikioEva-Lena Odén
Tid/bana:
12Moa Franzson

6

-

18

Jenny Collin
Åsa KällströmCharlotta Wahlgren
Tid/bana:
13Linda Brohmèe

10

-

14

Moa Franzson
Åsa KällströmEva-Lena Odén
Tid/bana:
14Barbara Bugday

7

-

17

Charlotta Wahlgren
Jenny Collin Johanna Aikio



Namn SMVMOMFM Poäng
1Johanna Aikio7502110
2Charlotta Wahlgren750294
3Barbara Bugday750293
4Linda Brohmèe740389
5Jenny Collin 730483
6Åsa Källström720571
7Moa Franzson720570
8Eva-Lena Odén720562



Grupp 2

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana:
1Luna K. Tina S.

8

-

16

AnnaLena F. Maria R. G.
Alexandra BugdayKristina Nilsson
Tid/bana:
2Monica P. Ing-Marie K.

8

-

16

Cecilia Team
Louise SavicLiselotte Silwon
Tid/bana:
3Liselotte Silwon

12

-

12

Cecilia Team
Kristina NilssonAnnaLena F. Maria R. G.
Tid/bana:
4Luna K. Tina S.

12

-

12

Alexandra Bugday
Monica P. Ing-Marie K.Louise Savic
Tid/bana:
5Monica P. Ing-Marie K.

11

-

13

Luna K. Tina S.
Liselotte SilwonKristina Nilsson
Tid/bana:
6Cecilia Team

11

-

13

AnnaLena F. Maria R. G.
Louise SavicAlexandra Bugday
Tid/bana:
7Liselotte Silwon

10

-

14

Monica P. Ing-Marie K.
AnnaLena F. Maria R. G.Alexandra Bugday
Tid/bana:
8Louise Savic

16

-

8

Cecilia Team
Luna K. Tina S.Kristina Nilsson
Tid/bana:
9Louise Savic

13

-

11

Luna K. Tina S.
Liselotte SilwonAnnaLena F. Maria R. G.
Tid/bana:
10Alexandra Bugday

7

-

17

Monica P. Ing-Marie K.
Kristina NilssonCecilia Team
Tid/bana:
11Luna K. Tina S.

14

-

10

AnnaLena F. Maria R. G.
Cecilia TeamMonica P. Ing-Marie K.
Tid/bana:
12Liselotte Silwon

14

-

10

Kristina Nilsson
Alexandra BugdayLouise Savic
Tid/bana:
13Luna K. Tina S.

11

-

13

Alexandra Bugday
Liselotte SilwonCecilia Team
Tid/bana:
14Monica P. Ing-Marie K.

9

-

15

Louise Savic
Kristina NilssonAnnaLena F. Maria R. G.



Namn SMVMOMFM Poäng
1Cecilia Team741291
2Liselotte Silwon731387
3AnnaLena F. Maria R. G.731387
4Louise Savic731385
5Luna K. Tina S.731385
6Alexandra Bugday741281
7Monica P. Ing-Marie K.721481
8Kristina Nilsson721475



Grupp 3

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana:
1Karin Josefsson

10

-

14

Charlotta Ekman
Monika PetterssonMaria Bergman
Tid/bana:
2Elenor Nordén Karlsson

9

-

15

Therese Silvferin
Jenny HolménHanna Angel
Tid/bana:
3Hanna Angel

9

-

15

Therese Silvferin
Karin JosefssonMonika Pettersson
Tid/bana:
4Maria Bergman

11

-

13

Charlotta Ekman
Elenor Nordén KarlssonJenny Holmén
Tid/bana:
5Elenor Nordén Karlsson

13

-

11

Maria Bergman
Hanna AngelKarin Josefsson
Tid/bana:
6Therese Silvferin

7

-

17

Monika Pettersson
Jenny HolménCharlotta Ekman
Tid/bana:
7Hanna Angel

11

-

13

Elenor Nordén Karlsson
Monika PetterssonCharlotta Ekman
Tid/bana:
8Jenny Holmén

12

-

12

Therese Silvferin
Maria BergmanKarin Josefsson
Tid/bana:
9Jenny Holmén

11

-

13

Maria Bergman
Hanna AngelMonika Pettersson
Tid/bana:
10Charlotta Ekman

11

-

13

Elenor Nordén Karlsson
Karin JosefssonTherese Silvferin
Tid/bana:
11Maria Bergman

9

-

15

Monika Pettersson
Therese SilvferinElenor Nordén Karlsson
Tid/bana:
12Hanna Angel

17

-

7

Karin Josefsson
Charlotta EkmanJenny Holmén
Tid/bana:
13Maria Bergman

10

-

14

Charlotta Ekman
Hanna AngelTherese Silvferin
Tid/bana:
14Elenor Nordén Karlsson

10

-

14

Jenny Holmén
Karin JosefssonMonika Pettersson



Namn SMVMOMFM Poäng
1Charlotta Ekman760199
2Monika Pettersson750295
3Hanna Angel730486
4Therese Silvferin741285
5Elenor Nordén Karlsson740384
6Maria Bergman721480
7Jenny Holmén721473
8Karin Josefsson701670



Grupp 4

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana:
1Lovisa R. Ulrika S.

10

-

14

Maria Gulec
Catrine Carlsson Catarina Tenor
Tid/bana:
2Vanja Karlsson

17

-

7

Sofia Israelsson
Ann-Louise CarlssonHelena Lybeck
Tid/bana:
3Helena Lybeck

10

-

14

Sofia Israelsson
Lovisa R. Ulrika S.Catrine Carlsson
Tid/bana:
4Catarina Tenor

16

-

8

Maria Gulec
Vanja KarlssonAnn-Louise Carlsson
Tid/bana:
5Vanja Karlsson

16

-

8

Catarina Tenor
Helena Lybeck Lovisa R. Ulrika S.
Tid/bana:
6Sofia Israelsson

12

-

12

Catrine Carlsson
Ann-Louise CarlssonMaria Gulec
Tid/bana:
7Maria Gulec

14

-

10

Catrine Carlsson
Vanja KarlssonHelena Lybeck
Tid/bana:
8Ann-Louise Carlsson

12

-

12

Sofia Israelsson
Catarina TenorLovisa R. Ulrika S.
Tid/bana:
9Ann-Louise Carlsson

10

-

14

Catarina Tenor
Helena Lybeck Catrine Carlsson
Tid/bana:
10Maria Gulec

8

-

16

Vanja Karlsson
Lovisa R. Ulrika S.Sofia Israelsson
Tid/bana:
11Catarina Tenor

12

-

12

Catrine Carlsson
Sofia IsraelssonVanja Karlsson
Tid/bana:
12Helena Lybeck

9

-

14

Lovisa R. Ulrika S.
Maria GulecAnn-Louise Carlsson
Tid/bana:
13Sofia Israelsson

14

-

10

Helena Lybeck
Maria GulecCatarina Tenor
Tid/bana:
14Vanja Karlsson

12

-

12

Ann-Louise Carlsson
Lovisa R. Ulrika S.Catrine Carlsson



Namn SMVMOMFM Poäng
1Vanja Karlsson7520103
2Sofia Israelsson733187
3Catarina Tenor732286
4Ann-Louise Carlsson723285
5Catrine Carlsson 723284
6Maria Gulec731379
7Lovisa R. Ulrika S.712474
8Helena Lybeck 710672




Teckenförklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= Förlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se

Resultpage in english.

(2021-09-01/22-02-10/10202006501) Cnr:12369-17(Arkiverad:2022-02-10)
F-ID:d87b3a66df101a399ec6d14088f1786f