MNr | Time/Court | Team | Points | | Points | Team |
Time/ Court: On 20 mars kl 18.00 på Wilma |
1 | On 20 mars kl 18.00 på Wilma | Jennifer Hedin | 0 | - | 8 | Hampus Olofsson, David |
Ulrika Alvarmo | Sandra Olofsson, Cita |
Time/ Court: Sö 24 mars kl 16.30 på Wilma |
2 | Sö 24 mars kl 16.30 på Wilma | Marie Olsson | 8 | - | 0 | Anna Alvarmo |
Jennica Nilsson | Jeanette Karlsson |
Time/ Court: Må 18 mars kl 18.00 på Wilma |
3 | Må 18 mars kl 18.00 på Wilma | Sandra Olofsson, Cita | 4 | - | 4 | Jeanette Karlsson |
Jennifer Hedin | Marie Olsson |
Time/ Court: Må 18 mars kl 19.30 på Wilma |
4 | Må 18 mars kl 19.30 på Wilma | Anna Alvarmo | 2 | - | 6 | Ulrika Alvarmo |
Jennica Nilsson | Hampus Olofsson, David |
Time/ Court: Må 25 mars kl 18.00 på Wilma |
5 | Må 25 mars kl 18.00 på Wilma | Jeanette Karlsson | 0 | - | 8 | Anna Alvarmo |
Jennifer Hedin | Ulrika Alvarmo |
Time/ Court: Må 25 mars kl 19.30 på Wilma |
6 | Må 25 mars kl 19.30 på Wilma | Sandra Olofsson, Cita | 1 | - | 7 | Hampus Olofsson, David |
Marie Olsson | Jennica Nilsson |
Time/ Court: Må 1 april kl 18.00 på Wilma |
7 | Må 1 april kl 18.00 på Wilma | Jeanette Karlsson | 0 | - | 0 | Marie Olsson |
Ulrika Alvarmo | Hampus Olofsson, David |
Time/ Court: Må 1 april kl 19.30 på Wilma |
8 | Må 1 april kl 19.30 på Wilma | Jennica Nilsson | 0 | - | 0 | Anna Alvarmo |
Sandra Olofsson, Cita | Jennifer Hedin |
Time/ Court: Må 8 april kl 18.00 på Wilma |
9 | Må 8 april kl 18.00 på Wilma | Jennica Nilsson | 0 | - | 0 | Sandra Olofsson, Cita |
Jeanette Karlsson | Ulrika Alvarmo |
Time/ Court: Må 8 april kl 19.30 på Wilma |
10 | Må 8 april kl 19.30 på Wilma | Hampus Olofsson, David | 0 | - | 0 | Marie Olsson |
Jennifer Hedin | Anna Alvarmo |
Time/ Court: Må 15 april kl 18.00 på Wilma |
11 | Må 15 april kl 18.00 på Wilma | Marie Olsson | 0 | - | 0 | Sandra Olofsson, Cita |
Ulrika Alvarmo | Anna Alvarmo |
Time/ Court: Må 15 april kl 19.30 på Wilma |
12 | Må 15 april kl 19.30 på Wilma | Jeanette Karlsson | 0 | - | 0 | Jennifer Hedin |
Hampus Olofsson, David | Jennica Nilsson |
Time/ Court: Må 22 april kl 18.00 på Wilma |
13 | Må 22 april kl 18.00 på Wilma | Anna Alvarmo | 0 | - | 0 | Jeanette Karlsson |
Hampus Olofsson, David | Sandra Olofsson, Cita |
Time/ Court: Må 22 april kl 19.30 på Wilma |
14 | Må 22 april kl 19.30 på Wilma | Marie Olsson | 0 | - | 0 | Ulrika Alvarmo |
Jennifer Hedin | Jennica Nilsson |
MNr | Time/Court | Team | Points | | Points | Team |
Time/ Court: Ti 12 mars 18.00 på Filippa |
1 | Ti 12 mars 18.00 på Filippa | Jocke Arvidsson | 1 | - | 7 | Johan Isaksson |
Fredrik Alvarmo | Micke Olsborg |
Time/ Court: Ti 19 mars 19.30 på Filippa |
2 | Ti 19 mars 19.30 på Filippa | Andreas Andersson | 5 | - | 3 | Fredrik Alvarmo |
Micke Olsborg | Johan Isaksson |
Time/ Court: Ti 26 mars 18.00 på Filippa |
3 | Ti 26 mars 18.00 på Filippa | Jocke Arvidsson | 0 | - | 8 | Johan Isaksson |
Micke Olsborg | Andreas Andersson |
Time/ Court: Ti 2 april 19.30 på Filipppa |
4 | Ti 2 april 19.30 på Filipppa | Johan Isaksson | 0 | - | 0 | Fredrik Alvarmo |
Jocke Arvidsson | Andreas Andersson |
Time/ Court: Ti 9 april 18.00 på Filippa |
5 | Ti 9 april 18.00 på Filippa | Andreas Andersson | 0 | - | 0 | Micke Olsborg |
Jocke Arvidsson | Fredrik Alvarmo |
MNr | Time/Court | Team | Points | | Points | Team |
Time/ Court: Ti 12 mars 18.00 på Wilma |
1 | Ti 12 mars 18.00 på Wilma | Stefan Johansson | 2 | - | 6 | Tomor Gashi |
Bettan Mörhammar | Leif Gerhardsson |
Time/ Court: Ti 19 mars 19.30 på Wilma |
2 | Ti 19 mars 19.30 på Wilma | Tomas Ekberg | 1 | - | 7 | Bettan Mörhammar |
Leif Gerhardsson | Tomor Gashi |
Time/ Court: Ti 26 mars 18.00 på Wilma |
3 | Ti 26 mars 18.00 på Wilma | Stefan Johansson | 2 | - | 6 | Tomor Gashi |
Leif Gerhardsson | Tomas Ekberg |
Time/ Court: Ti 2 april 19.30 på Wilma |
4 | Ti 2 april 19.30 på Wilma | Tomor Gashi | 0 | - | 0 | Bettan Mörhammar |
Stefan Johansson | Tomas Ekberg |
Time/ Court: Ti 9 april 18.00 på Wilma |
5 | Ti 9 april 18.00 på Wilma | Tomas Ekberg | 0 | - | 0 | Leif Gerhardsson |
Stefan Johansson | Bettan Mörhammar |
MNr | Time/Court | Team | Points | | Points | Team |
Time/ Court: Ti 12 mars 19.30 på Filippa |
1 | Ti 12 mars 19.30 på Filippa | David Larsson | 6 | - | 2 | Gustaf Larsson |
Mathias Duvdal | Alexander Niklasson, Micke O |
Time/ Court: Ti 12 mars 19.30 på Wilma |
2 | Ti 12 mars 19.30 på Wilma | Kattis Silverstrand | 8 | - | 0 | Cita Ekberg |
Fredrik Rydberg | Annette Thaurer |
Time/ Court: Lö 16 mars 09.00 på Wilma |
3 | Lö 16 mars 09.00 på Wilma | David Larsson | 2 | - | 6 | Mathias Duvdal |
Annette Thaurer | Cita Ekberg |
Time/ Court: Ti 19 mars 18.00 på Wilma |
4 | Ti 19 mars 18.00 på Wilma | Kattis Silverstrand | 8 | - | 0 | Fredrik Rydberg |
Alexander Niklasson, Micke O | Gustaf Larsson |
Time/ Court: Ti 26 mars 19.30 på Filippa |
5 | Ti 26 mars 19.30 på Filippa | David Larsson | 5 | - | 3 | Gustaf Larsson |
Cita Ekberg | Kattis Silverstrand |
Time/ Court: Ti 26 mars 19.30 på Wilma |
6 | Ti 26 mars 19.30 på Wilma | Annette Thaurer | 3 | - | 5 | Alexander Niklasson, Micke O |
Mathias Duvdal | Fredrik Rydberg |
Time/ Court: Ti 2 april 18.00 på Filippa |
7 | Ti 2 april 18.00 på Filippa | Gustaf Larsson | 0 | - | 0 | Alexander Niklasson, Micke O |
Cita Ekberg | Annette Thaurer |
Time/ Court: Ti 2 april 18.00 på Wilma |
8 | Ti 2 april 18.00 på Wilma | David Larsson | 0 | - | 0 | Mathias Duvdal |
Kattis Silverstrand | Fredrik Rydberg |
Time/ Court: Ti 9 april 19.30 på Filippa |
9 | Ti 9 april 19.30 på Filippa | Alexander Niklasson, Micke O | 0 | - | 0 | Annette Thaurer |
David Larsson | Kattis Silverstrand |
Time/ Court: Ti 9 april 19.30 på Wilma |
10 | Ti 9 april 19.30 på Wilma | Cita Ekberg | 0 | - | 0 | Gustaf Larsson |
Fredrik Rydberg | Mathias Duvdal |
Time/ Court: Ti 16 april 18.00 på Filippa |
11 | Ti 16 april 18.00 på Filippa | Mathias Duvdal | 0 | - | 0 | Gustaf Larsson |
Kattis Silverstrand | Annette Thaurer |
Time/ Court: Ti 16 april 18.00 på Wilma |
12 | Ti 16 april 18.00 på Wilma | Fredrik Rydberg | 0 | - | 0 | Cita Ekberg |
David Larsson | Alexander Niklasson, Micke O |
Time/ Court: Ti 23 april 19.30 på Filippa |
13 | Ti 23 april 19.30 på Filippa | Gustaf Larsson | 0 | - | 0 | Annette Thaurer |
David Larsson | Fredrik Rydberg |
Time/ Court: Ti 23 april 19.30 på Wilma |
14 | Ti 23 april 19.30 på Wilma | Mathias Duvdal | 0 | - | 0 | Kattis Silverstrand |
Alexander Niklasson, Micke O | Cita Ekberg |