Orrekorre Padel Tour 2021

Group 1

MNrTime/ Court TeamPoints PointsTeam
Time/court:
1Adam Malmrot

9

-

12

Tobias Wikström
Emil LindblomAnton Ångman
Time/court:
2Oliver Hagblom

9

-

12

Dino Vulic
Jakob W WedinCharles Tynér
Time/court:
3Emelie Bergh

14

-

7

Tim Ströberg
Tobias SöderblomEric Karrabi
Time/court:
4Putte Persson

15

-

6

Oskar Terneborg
Lars-Joakim ErikssonJonathan Dahlén
Time/court:
5Tobias Wikström

10

-

11

Dino Vulic
Anton ÅngmanCharles Tynér
Time/court:
6Tim Ströberg

8

-

13

Adam Malmrot
Eric KarrabiEmil Lindblom
Time/court:
7Oskar Terneborg

9

-

12

Oliver Hagblom
Jonathan DahlénJakob W Wedin
Time/court:
8Putte Persson

17

-

4

Emelie Bergh
Lars-Joakim ErikssonTobias Söderblom
Time/court:
9Tim Ströberg

7

-

14

Tobias Wikström
Eric KarrabiAnton Ångman
Time/court:
10Dino Vulic

9

-

12

Oskar Terneborg
Charles TynérJonathan Dahlén
Time/court:
11Adam Malmrot

9

-

12

Putte Persson
Emil LindblomLars-Joakim Eriksson
Time/court:
12Oliver Hagblom

9

-

12

Emelie Bergh
Jakob W WedinTobias Söderblom
Time/court:
13Tobias Wikström

14

-

7

Oskar Terneborg
Anton ÅngmanJonathan Dahlén
Time/court:
14Putte Persson

14

-

7

Tim Ströberg
Lars-Joakim ErikssonEric Karrabi
Time/court:
15Emelie Bergh

5

-

16

Dino Vulic
Tobias SöderblomCharles Tynér
Time/court:
16Oliver Hagblom

8

-

13

Adam Malmrot
Jakob W WedinEmil Lindblom
Time/court:
17Putte Persson

12

-

9

Tobias Wikström
Lars-Joakim ErikssonAnton Ångman
Time/court:
18Oskar Terneborg

14

-

7

Emelie Bergh
Jonathan DahlénTobias Söderblom
Time/court:
19Tim Ströberg

8

-

13

Oliver Hagblom
Eric KarrabiJakob W Wedin
Time/court:
20Dino Vulic

10

-

11

Adam Malmrot
Charles TynérEmil Lindblom
Time/court:
21Tobias Wikström

15

-

6

Emelie Bergh
Anton ÅngmanTobias Söderblom
Time/court:
22Oliver Hagblom

6

-

15

Putte Persson
Jakob W WedinLars-Joakim Eriksson
Time/court:
23Adam Malmrot

7

-

14

Oskar Terneborg
Emil LindblomJonathan Dahlén
Time/court:
24Dino Vulic

12

-

9

Tim Ströberg
Charles TynérEric Karrabi
Time/court:
25Oliver Hagblom

8

-

13

Tobias Wikström
Jakob W WedinAnton Ångman
Time/court:
26Emelie Bergh

9

-

12

Adam Malmrot
Tobias SöderblomEmil Lindblom
Time/court:
27Putte Persson

15

-

6

Dino Vulic
Lars-Joakim ErikssonCharles Tynér
Time/court:
28Oskar Terneborg

13

-

8

Tim Ströberg
Jonathan DahlénEric Karrabi


Name PWDL Points
1Putte Persson/ Lars-Joakim Eriksson7700100
2Tobias Wikström/ Anton Ångman750287
3Dino Vulic/ Charles Tynér740376
4Oskar Terneborg/ Jonathan Dahlén740375
5Adam Malmrot/ Emil Lindblom740374
6Oliver Hagblom/ Jakob W Wedin720565
7Emelie Bergh/ Tobias Söderblom720557
8Tim Ströberg/ Eric Karrabi700754



P = Played W= Won D= Drawn L= Lost





This is the english resultpage of PadelCup.se

Resultatsida på svenska.