Team Americano 19 juni 2021

Group 1

MNrTime/ Court TeamPoints PointsTeam
Time/court: Einarsson Bil
1Einarsson BilMikael B

16

-

8

Fredrik S
Michal d MVille K
Time/court: Bana 2
2Bana 2Mats W

15

-

9

Jasmin B
Anders MAlen
Time/court: Bana 3
3Bana 3Andreas F

4

-

20

Ludde K
FredrikVincent
Time/court: Bana 4
4Bana 4Svenne T

12

-

12

Markus N
AlfredMartin
Time/court: Einarsson Bil
5Einarsson BilFredrik S

14

-

10

Jasmin B
Ville KAlen
Time/court: Bana 2
6Bana 2Ludde K

14

-

10

Mikael B
VincentMichal d M
Time/court: Bana 3
7Bana 3Markus N

5

-

19

Mats W
MartinAnders M
Time/court: Bana 4
8Bana 4Svenne T

16

-

8

Andreas F
AlfredFredrik
Time/court: Einarsson Bil
9Einarsson BilLudde K

12

-

12

Fredrik S
VincentVille K
Time/court: Bana 2
10Bana 2Jasmin B

15

-

9

Markus N
AlenMartin
Time/court: Bana 3
11Bana 3Mikael B

15

-

9

Svenne T
Michal d MAlfred
Time/court: Bana 4
12Bana 4Mats W

18

-

6

Andreas F
Anders MFredrik
Time/court: Einarsson Bil
13Einarsson BilFredrik S

9

-

15

Markus N
Ville KMartin
Time/court: Bana 2
14Bana 2Svenne T

6

-

18

Ludde K
AlfredVincent
Time/court: Bana 3
15Bana 3Andreas F

8

-

16

Jasmin B
FredrikAlen
Time/court: Bana 4
16Bana 4Mats W

14

-

10

Mikael B
Anders MMichal d M
Time/court: Einarsson Bil
17Einarsson BilSvenne T

10

-

14

Fredrik S
AlfredVille K
Time/court: Bana 2
18Bana 2Markus N

14

-

10

Andreas F
MartinFredrik
Time/court: Bana 3
19Bana 3Ludde K

10

-

14

Mats W
VincentAnders M
Time/court: Bana 4
20Bana 4Jasmin B

5

-

19

Mikael B
AlenMichal d M
Time/court: Einarsson Bil
21Einarsson BilFredrik S

14

-

10

Andreas F
Ville KFredrik
Time/court: Bana 2
22Bana 2Mats W

17

-

7

Svenne T
Anders MAlfred
Time/court: Bana 3
23Bana 3Mikael B

17

-

7

Markus N
Michal d MMartin
Time/court: Bana 4
24Bana 4Jasmin B

11

-

13

Ludde K
AlenVincent
Time/court: Einarsson Bil
25Einarsson BilMats W

13

-

11

Fredrik S
Anders MVille K
Time/court: Bana 2
26Bana 2Andreas F

4

-

20

Mikael B
FredrikMichal d M
Time/court: Bana 3
27Bana 3Svenne T

12

-

12

Jasmin B
AlfredAlen
Time/court: Bana 4
28Bana 4Markus N

10

-

14

Ludde K
MartinVincent


Name PWDL Points
1Mats W/ Anders M7700110
2Mikael B/ Michal d M7502107
3Ludde K/ Vincent7511101
4Fredrik S/ Ville K731382
5Jasmin B/ Alen721478
6Markus N/ Martin721472
7Svenne T/ Alfred712472
8Andreas F/ Fredrik700750

Group 2

MNrTime/ Court TeamPoints PointsTeam
Time/court: Einarsson Bil
1Einarsson BilKarolina Å

13

-

11

Matilda W
Malin ÅAnna K
Time/court: Bana 2
2Bana 2Louise E

13

-

11

Elinor L
Therese PMaria
Time/court: Bana 3
3Bana 3Anna S

20

-

4

Kristin S
Helena LTherese W
Time/court: Einarsson Bil
4Einarsson BilMatilda W

12

-

12

Elinor L
Anna KMaria
Time/court: Bana 2
5Bana 2Kristin S

12

-

12

Karolina Å
Therese WMalin Å
Time/court: Bana 3
6Bana 3Anna S

16

-

8

Louise E
Helena LTherese P
Time/court: Einarsson Bil
7Einarsson BilKristin S

11

-

13

Matilda W
Therese WAnna K
Time/court: Bana 2
8Bana 2Elinor L

11

-

13

Anna S
MariaHelena L
Time/court: Bana 3
9Bana 3Karolina Å

11

-

13

Louise E
Malin ÅTherese P
Time/court: Einarsson Bil
10Einarsson BilMatilda W

5

-

19

Anna S
Anna KHelena L
Time/court: Bana 2
11Bana 2Louise E

18

-

6

Kristin S
Therese PTherese W
Time/court: Bana 3
12Bana 3Karolina Å

12

-

12

Elinor L
Malin ÅMaria
Time/court: Einarsson Bil
13Einarsson BilLouise E

15

-

9

Matilda W
Therese PAnna K
Time/court: Bana 2
14Bana 2Anna S

13

-

11

Karolina Å
Helena LMalin Å
Time/court: Bana 3
15Bana 3Kristin S

7

-

17

Elinor L
Therese WMaria


Name PWDL Points
1Anna S/ Helena L550081
2Louise E/ Therese P540167
3Elinor L/ Maria512263
4Karolina Å/ Malin Å512259
5Matilda W/ Anna K511350
6Kristin S/ Therese W501440



P = Played W= Won D= Drawn L= Lost





This is the english resultpage of PadelCup.se

Resultatsida på svenska.