Padel Arena Eskilstuna

Group 1

MNrTime/ Court TeamPoints PointsTeam
Time/court: 1.Kulör
11.KulörJohan Peter

0

-

0

Casper Philip
RamirentCompartners
Time/court: 2.Compartners
22.CompartnersEmil Anders

0

-

0

Spelare A7
SharpKulör
Time/court: 1.Kulör
31.KulörCasper Philip

0

-

0

Rickard Marcus
CompartnersSparbanken Rekarne
Time/court: 2.Compartners
42.CompartnersSpelare A7

0

-

0

Johan Peter
KulörRamirent
Time/court: 1.Kulör
51.KulörSpelare A7

0

-

0

Casper Philip
KulörCompartners
Time/court: 2.Compartners
62.CompartnersRickard Marcus

0

-

0

Emil Anders
Sparbanken RekarneSharp
Time/court: 1.Kulör
71.KulörCasper Philip

0

-

0

Emil Anders
CompartnersSharp
Time/court: 2.Compartners
82.CompartnersJohan Peter

0

-

0

Rickard Marcus
RamirentSparbanken Rekarne
Time/court: 1.Kulör
91.KulörEmil Anders

0

-

0

Johan Peter
SharpRamirent
Time/court: 2.Compartners
102.CompartnersSpelare A7

0

-

0

Rickard Marcus
KulörSparbanken Rekarne


Name PWDL Points
1Casper Philip/ Compartners0
2Johan Peter/ Ramirent0
3Rickard Marcus/ Sparbanken Rekarne0
4Spelare A7/ Kulör0
5Emil Anders/ Sharp0

Group 2

MNrTime/ Court TeamPoints PointsTeam
Time/court: 3. Bilnet Chrima Oil
13. Bilnet Chrima OilJoachim Marko

0

-

0

Fredde Micke G
Dolsch NordicEl och Fastighetsservice
Time/court: 4. Dolsch Nordic
24. Dolsch NordicSpelare B9

0

-

0

Spelare B7
Bilnet Chrima OilKulör
Time/court: 3. Bilnet Chrima Oil
33. Bilnet Chrima OilFredde Micke G

0

-

0

Micke N Johan
El och FastighetsservicePreciform
Time/court: 4. Dolsch Nordic
44. Dolsch NordicSpelare B7

0

-

0

Joachim Marko
KulörDolsch Nordic
Time/court: 3. Bilnet Chrima Oil
53. Bilnet Chrima OilSpelare B7

0

-

0

Fredde Micke G
KulörEl och Fastighetsservice
Time/court: 4. Dolsch Nordic
64. Dolsch NordicMicke N Johan

0

-

0

Spelare B9
PreciformBilnet Chrima Oil
Time/court: 3. Bilnet Chrima Oil
73. Bilnet Chrima OilFredde Micke G

0

-

0

Spelare B9
El och FastighetsserviceBilnet Chrima Oil
Time/court: 4. Dolsch Nordic
84. Dolsch NordicJoachim Marko

0

-

0

Micke N Johan
Dolsch NordicPreciform
Time/court: 3. Bilnet Chrima Oil
93. Bilnet Chrima OilSpelare B9

0

-

0

Joachim Marko
Bilnet Chrima OilDolsch Nordic
Time/court: 4. Dolsch Nordic
104. Dolsch NordicSpelare B7

0

-

0

Micke N Johan
KulörPreciform


Name PWDL Points
1Fredde Micke G/ El och Fastighetsservice0
2Joachim Marko/ Dolsch Nordic0
3Micke N Johan/ Preciform0
4Spelare B7/ Kulör0
5Spelare B9/ Bilnet Chrima Oil0



P = Played W= Won D= Drawn L= Lost





This is the english resultpage of PadelCup.se

Resultatsida på svenska.