Eskilstunamästerskapet Herrar - motion

Grupp 1

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana: Bana 1 - Blokk 17.00
1Bana 1 - Blokk 17.00Emil Qvarfordt

0

-

2

Robert Fredriksson
Anders johnssonPelle Lymar
Tid/bana: Bana 1 - Blokk 17.50
2Bana 1 - Blokk 17.50Niklas Blomquist

2

-

0

Mikael Malm
Jerker ErikssonJoakim Norgren
Tid/bana: Bana 1 - Blokk 18.40
3Bana 1 - Blokk 18.40Robert Fredriksson

2

-

0

Mikael Malm
Pelle LymarJoakim Norgren
Tid/bana: Bana 1 - Blokk 19.30
4Bana 1 - Blokk 19.30Niklas Blomquist

2

-

0

Emil Qvarfordt
Jerker ErikssonAnders johnsson
Tid/bana: Bana 1 - Blokk 20.20
5Bana 1 - Blokk 20.20Niklas Blomquist

0

-

2

Robert Fredriksson
Jerker ErikssonPelle Lymar
Tid/bana: Bana 1 - Blokk 21.20
6Bana 1 - Blokk 21.20Mikael Malm

2

-

0

Emil Qvarfordt
Joakim NorgrenAnders johnsson


Namn SMVMOMFM Poäng
1Robert Fredriksson/ Pelle Lymar33006
2Niklas Blomquist/ Jerker Eriksson32014
3Mikael Malm/ Joakim Norgren31022
4Emil Qvarfordt/ Anders johnsson30030

Grupp 2

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana: Bana 2 - Kungsgatan69 17.00
1Bana 2 - Kungsgatan69 17.00Nicklas Lindblom

2

-

0

Robert Brunnberg
Daniel HultmanFredrik Tidman
Tid/bana: Bana 2 - Kungsgatan69 17.50
2Bana 2 - Kungsgatan69 17.50Joachim Von Carlsburg

0

-

2

Alexander Edberg
Pär TingvallSimon Grundberg
Tid/bana: Bana 2 - Kungsgatan69 18.40
3Bana 2 - Kungsgatan69 18.40Robert Brunnberg

0

-

2

Alexander Edberg
Fredrik TidmanSimon Grundberg
Tid/bana: Bana 2 - Kungsgatan69 19.30
4Bana 2 - Kungsgatan69 19.30Joachim Von Carlsburg

0

-

2

Nicklas Lindblom
Pär TingvallDaniel Hultman
Tid/bana: Bana 2 - Kungsgatan69 20.20
5Bana 2 - Kungsgatan69 20.20Joachim Von Carlsburg

0

-

2

Robert Brunnberg
Pär TingvallFredrik Tidman
Tid/bana: Bana 2 - Kungsgatan69 21.10
6Bana 2 - Kungsgatan69 21.10Alexander Edberg

0

-

2

Nicklas Lindblom
Simon GrundbergDaniel Hultman


Namn SMVMOMFM Poäng
1Nicklas Lindblom/ Daniel Hultman33006
2Alexander Edberg/ Simon Grundberg32014
3Robert Brunnberg/ Fredrik Tidman31022
4Joachim Von Carlsburg/ Pär Tingvall30030

Grupp 3

MNrTid/Bana LagPoäng PoängLag
Tid/bana: Bana 3 - MVG Bud 17.00
1Bana 3 - MVG Bud 17.00Daniel Serrander

0

-

2

Viktor Nilsson
Tom ForsbergAnders Jonsson
Tid/bana: Bana 3 - MVG bud 17.50
2Bana 3 - MVG bud 17.50Jocke Alfredsen

2

-

0

Andreas Hansson
Marcus ErikssonMikael Hansson
Tid/bana: Bana 3 - MVG Bud 18.40
3Bana 3 - MVG Bud 18.40Viktor Nilsson

2

-

0

Andreas Hansson
Anders JonssonMikael Hansson
Tid/bana: Bana 3 - MVG Bud 19.30
4Bana 3 - MVG Bud 19.30Jocke Alfredsen

2

-

0

Daniel Serrander
Marcus ErikssonTom Forsberg
Tid/bana: Bana 3 - MVG Bud 20.20
5Bana 3 - MVG Bud 20.20Jocke Alfredsen

0

-

2

Viktor Nilsson
Marcus ErikssonAnders Jonsson
Tid/bana: Bana 3 - MVG Bud 21.10
6Bana 3 - MVG Bud 21.10Andreas Hansson

2

-

0

Daniel Serrander
Mikael HanssonTom Forsberg


Namn SMVMOMFM Poäng
1Viktor Nilsson/ Anders Jonsson33006
2Jocke Alfredsen/ Marcus Eriksson32014
3Andreas Hansson/ Mikael Hansson31022
4Daniel Serrander/ Tom Forsberg30030


Teckenförklaring.
SM= Spelade Matcher, VM= Vunna Matcher, OM= Oavgjorda Matcher, FM= Förlorade Matcher.






Powered by PadelCup.se